sony-xperia-z5-premium-aa-17-792x446
همانطور که در جریان هستید سونی چند روز اخیر یک آپدیت جدید برای گوشی های سری Z5 با شماره ساخت 32.0.A.6.200 عرضه کرد. این آپدیت را به طور همزمان تمامی گوشی های این خانواده شامل اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Compact و اکسپریا Z5 Premium دریافت کردند.

این آپدیت یک آپدیت تکمیلی در جهت بهبود کلی سیستم و رفع برخی ایرادات نسخه قبل بود. سونی این روزها سخت در تلاش برای آماده سازی آپدیت اندروید 6.0 برای گوشی های سری Z5 است اما تا انتشار نهایی این آپدیت، مشکلات کوچک نسخه فعلی را نیز فراموش نکرده و سعی در حل آنها دارد.

در فریمورهای قبلی برخی کاربران از مشکلات مربوط به بلوتوث در گوشی های این خانواده گلایه میکردند. البته این مشکل چندان فراگیر نبود و تنها برخی کاربران برای اتصال دستگاه به سایر دیوایس ها برای انتقال صدا با مشکلاتی همراه بودند.

 

BT
سونی در آخرین آپدیتی که هفته گذشته با فریمور شماره 32.0.A.6.200 منتشر کرد، این موضوع را در نظر گرفت و مشکلات مربوط به بلوتوث را به طول کامل حل کرده است. کاربرانی که در انجمن های پشتیبانی سونی و XDA با مشکلات مربوط به بلوتوث مواجه بودند حالا از فیکس کامل این مشکل گزارش میدهند.