اینگونه که شواهد نشان میدهد، امروز باید منتظر چهار گوشی هوشمند از سونی در نمایشگاه MWC باشیم. کنفرانس مطبوعاتی سونی از ساعت 11 آغاز میشود و حقیقت ماجرای گوشی های 2017 سونی بالاخره روشن خواهد شد.

شاید جذاب ترین محصولی که منتظر معرفی آن بودیم، نسخه پریمیوم پرچمدار فعلی سونی یعنی اکسپریا XZ Premium باشد. این دستگاه در صورتی که امروز معرفی شود، به خاطر محدودیت موجودی پردازنده اسنپدراگون 835 باید با پردازنده اسنپدراگون 821 عرضه گردد.

هر چند که گفته میشود سونی ممکن است عرضه اکسپریا XZ Premium را به تاخیر خواهد انداخت اما به نظر میرسد امروز باید منتظر معرفی این دستگاه با پردازنده اسنپدراگون 821 باشیم. اتفاقی که شاید عاقلانه تر از حالت قبل باشد، چرا که این دستگاه نسخه 4K اکسپریا XZ است و طبیعتاً تفاوت این دو دستگاه هم باید بیشتر به همین صفحه نمایش محدود گردد نه چیپست و پردازنده و پردازنده گرافیکی و …

به هر حال تصویر فوق که مشاهده میکنید، آخرین تصویری است که تا این لحظه از اکسپریا XZ Premium به بیرون درز کرده است. آخرین جمع بندی ما از این دستگاه مشخصاتی همچون صفحه نمایش 5.5 اینچی با رزولوشن 4K، بدنه کروم، پردازنده اسنپدراگون 821، رم 4 گیگابایتی، دوربین با سنسور جدید را نشان میدهد. به هر حال حدود دو ساعت دیگر همه چیز در خصوص این دستگاه مشخص میشود. ساعت 11 همراه ما باشید.