xperia-m
سونی روز گذشته به روزرسانی جدید را برای اکسپریا M به مرحله انتشار رساند. این به روزرسانی با شماره ۱۵٫۴٫A.1.9 هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است. در خصوص تغییرات ایجاد شده در این نسخه سونی هیچگونه خبری منتشر نکرده است اما بر اساس گزارش کاربران در این نسخه سرعت و عملکرد کلی دستگاه به طرز چشم گیری بهبود یافته است.

 

اما گذشته از این، مهم ترین تغییر ایجاد شده در این نسخه که بسیاری نیز منتظر آن بودند پشتیبانی از تم های اکسپریا است که سونی در آخرین نسخه نرم افزاری موجود برای اکسپریا M آن را برای کاربران فراهم کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های رابط کاربری سونی در اندروید 4.3 و 4.4 پشتیبانی از تم هایی متنوع با قابلیت دانلود مستقیم بوده که متاسفانه این ویژگی تا به امروز در اکسپریا M مشاهده نشده بود.

 

این خبر میتواند برای کاربران اکسپریا M بسیار خوشحال کننده باشد. چرا که ما تا به امروز تم های مختلفی را در سایت تخصصی اکسپریا قرار داده بودیم که صاحبان اکسپریا M با وجود تجربه اندروید 4.3 از آن محروم بودند.

 

البته صاحبان اکسپریا M DuaL هنوز در انتظار آپدیت جدید برای تلفن همراه خود هستند. پیش بینی میشود سونی در روزهای آینده با یک ارتقای نرم افزاری این ویژگی جالب توجه را به صاحبان نسخه دو سیم کارته اکسپریا M نیز هدیه بدهد.