gsmarena_001
Modern Combat 5 با نام انحصاری Blackout آخرین تولید کمپانی مطرح Gameloft میباشد که در سبک جنگی، و در حال و هوایی مشابه با بازی های Call Of Duty ساخته شده است.

این بازی با بهره گیری از آخرین تکنیک های موجود، پیش از عرضه رسمی خود، بهترین بازی برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس و ویندوز لقب گرفته که در مقایسه با نسخه قبل خود، یعنی Modern Combat 4 پیشرفت های زیادی در گرافیک و گیم پلی به خود دیده است.

بازی Modern Combat 5 یک بازی اول شخص است و در دو حالت تک نفره و چند نفره قابل انجام خواهد بود.

در مجموع 6 فصل برای این بازی در نظر گرفته شده است که در هر فصل شما باید به ماموریت هایی که بر عهده شما گذاشته شده است رفته و آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.

از نظر گیم پلی شما میتوانید یکی از کلاس های موجود همچون سرباز، تک تیر انداز و … را انتخاب کنید. در هر کلاس، سلاح های مختلفی در دسترس است که در مجموع کلاس ها شما مشاهده میکنید تعداد سلاح های در اختیار کاربر بسیار زیاد خواهد بود.
به علاوه شما غیر از انتخاب سلاح، ابزارهای دیگری همچون، صدا خفه کن اسلحه، فشنگ اضافی، دوربین ،چاقو، نارنجک و … را نیز میتوانید انتخاب کنید.
همچنین در این بین گزینه ای دیگر با نام هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد که در مناطقی که دشمن در آن وجود دارد شما میتوانید با ارسال این هواپیما مناطق را اسکن کرده و از موقعیت دشمن مطلع شوید.

این بازی از لحاظ گرافیک و صحنه های اکشن موجود در آن به شما حس بازی با کنسول های خانگی را میدهد. اما هنوز هم برای یک کاربر سخت و دشوار است تجربه چنین بازی پرهیجانی با صفحه های لمسی گوشی ها و تبلت ها که کار را تا حد زیادی برای کاربر ناخوشایند میکند. البته گیم لافت در این نسخه این امکان را نیز به کاربر میدهد تا برای به دست گرفتن کنترل بازی از دکمه های سخت افزاری موجود بر روی دستگاه نیز استفاده کند.

یکی از نکات مثبت در این بازی این است که هیچ یک از گزینه ها و نقشه ها و … در این بازی پولی نیست و شما با خریداری اولیه این بازی به تمامی بخش های آن به رایگان دسترسی پیدا میکنید.

اما مورد نا امید کننده شاید این باشد که بازی در حالت آفلاین کار نمیکند! برای اجرای بازی شما مجبور هستید که از اینترنت شبکه یا وای فای استفاده کنید.

گرافیک و صدا در این بازی به بهترین شکل ساخته شده است. از نظر گرافیک حتی قطرات آب نیز در این بازی به واقعیت نزدیک است و صدا نیز همین حس را به کاربر خواهد داد.

اگر بخواهیم این بازی را جمع بندی و نقاط مثبت و منفی آن را تعیین کنیم قطعا ویژگی مثبت اصلی در این بازی گرافیک خیره کننده آن است که در نوع خود بی نظیر است.
نقاط مثبت: گرافیک فوق العاده، صدای عالی، رایگان بودن تمامی بخش ها
نقاط منفی: داستان نسبتا ضعیف، نیاز به آنلاین بودن هنگام بازی، کنترل سخت بازی

با این حساب بازی Modern Combat 5 یک بازی جذاب است که بسیاری از کاربران ماه هاست بی صبرانه منتظره عرضه آن هستند. این بازی از 3 روز دیگر و با قیمت 7 دلار برای نسخه های اندروید، آی او اس و ویندوز فون در دسترس خواهد بود.

در ادامه تصاویری زیبا از این بخش های مختلف این بازی را مشاهده میکنید. همچنین کمپانی سازنده، تریلر جدید این بازی را نیز منتشر کرده که میتوانید از قسمت زیر آن را تماشا کنید.

تریلر جدید بازی Modern Combat 5

تریلر جدید بازی Modern Combat 5

gsmarena_002

gsmarena_003

gsmarena_004

gsmarena_005

gsmarena_006

gsmarena_007

gsmarena_008

gsmarena_009

gsmarena_010

gsmarena_011

Gsmarena