Z-series-1
امروز یکشنبه است. آخرین یکشنبه سال 94 و طبق معمول هر هفته یک نظرسنجی جذاب دیگر را از سایت تخصصی اکسپریا خواهید دید. این نظرسنجی آخرین نظرسنجی امسال است که شاید مهمترین و چالش برانگیزترین آنها نیز باشد.

حتما میدانید که سونی با پایه ریزی خانواده X، دیگر قصد ندارد تا روند توسعه و معرفی گوشی های سری Z را ادامه دهد. با این تفاصیل اکسپریا Z5 و برادرانش، آخرین گوشی های هوشمند سونی از خانواده Z خواهند بود.

سونی خانواده Z را از ابتدای سال 2013 با معرفی اکسپریا Z و اکسپریا ZL پایه گذاری کرد. سونی با این خانواده در مدت 3 سال 6 نسل مختلف را به بازار عرضه کرد که در هر نسل نیز چند گوشی هوشمند جای داشتند. حتی در این خانواده سونی چهار تبلت را نیز به بازار فرستاد که همگی در زمره بهترین تبلت های بازار قرار داشتند.

تردیدی نیست که هر کدام از گوشی های هوشمند سری Z در زمان خود جزو بهترین های بازار بودند. هر کدام در دوره خود موفقیت های زیادی داشتند و در بین کاربران محبوبیت فراوانی بدست آوردند. این محبوبیت ها در برخی مدل ها بیشتر و در برخی دیگر کمتر بود. حال اینکه در بین تمامی گوشی های هوشمند این سری کدامیک در مقطع زمانی خود موفق تر بوده سوالی است که موضوع نظرسنجی امروز ماست. به نظر شما از بین گوشی های هوشمند سونی کدامیک در مقطع زمانی خود و با توجه به شرایط بازار بهترین و موفق ترین تجربه سونی از خانواده Z بوده است؟؟ در نظرسنجی شرکت کنید و دلایل خود را برای انتخاب نیز در ادامه با ما در میان بگذارید.

موفق ترین گوشی هوشمند سری Z از نظر شما کدام است؟

نتایج

Loading ... Loading ...