ورود گوشی های سری X به ایران، آغاز فصلی دیگر در روابط سونی موبایل با مشتریان وفادارِ خود بود. سری X در ابتدای ورود به کشور همراه با جوایز ویژه ای به فروش رسیده بود که این جوایز چند ماه بعد و همزمان با عرضه اکسپریا XZ نیز با شکل و طرح دیگری دنبال شد.

سونی موبایل در طول سال گذشته بارها و بارها با طرح ها و جشنواره های مختلف، پاسخ وفادارای طرفداران خود در ایران را داد و حالا در آستانه عید نوروز، جشنواره ای دیگر را برگزار خواهد کرد. جشنواره نوروزی سونی موبایل ایران به صورت گسترده و با هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی، فرصت خوبی را برای علاقه مندان به خرید یکی از محصولات سونی پدید آورده است.

سونی موبایل ایران در جشنواره نوروزی خود، تمامی افرادی را که در طول مدت تعیین شده، یکی از گوشی های سری X را خریداری کنند در قرعه کشی یک دستگاه خودروی تیوولی و سایر جوایز نقدی و غیر نقدی شرکت خواهد داد. طبق گفته سونی موبایل، علاوه بر خودروی کره ای سانگ یانگ تیوولی، عیدی ‏های دیگری که به قید قرعه به همه ‏ی خریداران تعلق می گیرد شامل سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، هدست بلوتوث SBH20، پاور بانک (شارژر همراه)، پایه سلفی و وجه نقد است.

برای شرکت در این جشنواره، از حالا تا پایان 31 فروردین، تنها کافی است یکی از گوشی های اکسپریا X, اکسپریا X Compact، اکسپریا XA، اکسپریا XA Ultra و اکسپریا XZ را خریداری نموده و کد قرعه‏ کشی برچسب روی جعبه گوشی را به شماره 20007669 ارسال نمایید. امیدواریم یکی از برندگان این جشنواره شما باشید. سایر توضیحات لازم در خصوص شرکت در این جشنواره به شرح زیر است:

1. دقت نمایید گوشی خریداری شده دارای برچسب فارسی باشد و روی برچسب IMEI عبارت کامل “FARSI” قید شده باشد. لطفا دقت فرمایید که برچسب IMEI – B روی جعبه موجود باشد.
2. پوشش برچسب قرعه کشی روی جعبه را با احتیاط خراش دهید.
3. کد شرکت در قرعه کشی را به شماره 20007669 پیامک نمایید.
4. پس از ارسال کد قرعه‏ کشی اعتبار و صحت آن بررسی شده و پیامک تائید برای شما ارسال می شود. پیامک تائید شامل اطلاعات مربوط به جایزه و محل دریافت آن است. شماره موبایل شما و کد ارسالی در سیستم ثبت خواهد شد تا در قرعه کشی یک دستگاه خودرو تیوولی شرکت داده شوید.
5. مهلت شرکت در قرعه‏ کشی تا 31 فروردین 1396 است و پیامکهای دریافتی بعد از این تاریخ مشمول هیچ کدام از قرعه کشی ها و جوایز نخواهند شد.
6. برای دریافت هرگونه اطلاعات مربوط به زمان قرعه‏ کشی و نحوه اعلام جوایز صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل (sonyxperiafarsi) را دنبال کنید.
7. جایزه برنده غیرقابل انتقال به غیر یا تعویض است.
8. در هنگام اهدای جایزه به برندگان، همراه داشتن گوشی، جعبه‌ی کالا دارای برچسب قرعه‏ کشی، برچسب IMEI B، اصل فاکتور خرید و کارت ملی خریدار ضروری است. بدیهی است که در صورت نقص هر یک از این موارد شرکت در قرعه کشی امکان پذیر نخواهد بود.
9. این طرح ویژه مصرف کنندگان بوده و شرکت فروشندگان حتی در صورت برنده شدن غیر قابل قبول بوده و جایزه ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت.
10. برندگان برای دریافت جوایز خود باید به آدرس اعلام شده در پیامک تائیدیه به نماینده سونی موبایل در در یکی از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، اهواز، شیراز، مشهد، یزد، تبریز، رشت، قم، کرمانشاه، ساری، آمل و کرمان مراجعه نمایند.