Z5series
بالاخره انتظارات به پایان رسید و دو عضو جدید خانواده Z5 آماده سفارش برای علاقه مندان به پرچمداران سونی شدند. اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact بعد از گذشت دو ماه از معرفی رسمی، از امروز در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه عرضه میشوند.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکاری تجاری سایت تخصصی اکسپریا اولین فروشگاه اینترنتی در کشور ما است که این دو گوشی قدرتمند را برای فروش در اختیار مشتریان خود میگذارد. در این فروشگاه مثل همیشه قیمت تعیین شده برای این دو گوشی در بدو عرضه نیز بسیار ایده آل بوده فرصت طلایی را برای خرید پیش روی علاقه مندان قرار داده است.

اکسپریا Z5 در این فروشگاه در سه رنگ سفید، مشکی و طلایی عرضه میشود. قیمت تعیین شده برای رنگ های سفید و مشکی 2,295,000 تومان است و رنگ طلایی نیز 25 هزار تومان افزون بر این قیمت دارد. اکسپریا Z5 Compact نیز در دو رنگ سفید و مشکی و با قیمت 1,980,000 تومان در نگین خاورمیانه به فروش میرسد.

اگر شما هم جزو دسته آن افرادی بودید که مدت ها بی صبرانه منتظر ورود این دو گوشی به بازار کشور ما بودید، میتوانید در بین اولین نفراتی باشید که این گوشی های جدید را خریداری میکنند. برای ورود به صفحه خرید و مشاهده جزئیات بیشتر این دو دستگاه در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه از لینک های زیر استفاده کنید.

جزئیات و سفارش اکسپریا Z5

جزئیات و سفارش اکسپریا Z5 Compact