gsmarena_001
تنها دو روز پس از معرفی اکسپریا E4 پیش فروش این دستگاه در فروشگاه Clove آغاز شده است. اما مهم ترین نکته پیرامون این پیش فروش قیمت آن است که بسیار پایین تر از انتظارها است به طوری که بسیار پایین تر از اکسپریا E3 و با قیمتی در حدود اکسپریا E1 به فروشگاه راه یافته است.

فروشگاه Clove انگلستان قیمت 100 پوندی را برای این دستگاه در نظر گرفته که برای یک اسمارت فون 5 اینچی بسیار ایده آل است. این قیمت در حالی تعیین شده که قیمت رسمی اکسپریا E3 در فروشگاه سونی موبایل انگلستان 149 پوند و قیمت اکسپریا E1 نیز 99 پوند می باشد.

البته فروشگاه های متفرقه همچون Clove قیمت هایی به مراتب پایینتر از قیمت های رسمی سونی موبایل ارائه میکنند و پیش بینی میشود قیمت نهایی و رسمی سونی موبایل تا حدی از این قیمت بالاتر باشد. این فروشگاه تاریخ تحویل این دستگاه را به خریداران ماه مارس اعلام کرده است.

اکسپریا E4 جدیدترین اسمارت فون از خانواده گوشی های سونی است که به تازگی معرفی شده است. این دستگاه از پردازنده 4 هسته ای مدیاتک و صفحه نمایش 5 اینچی بهره میبرد. رم 1 گیگابایت، دوربین 5 مگاپیکسلی اصلی و 2 مگاپیکسلی ثانویه از دیگر مشخصات این دستگاه میباشد. این محصول هرچند که هنوز از طرف سونی قیمت گذاری نشده اما با ورود به بازار کشور انتظار میرود شاهد یک اسمارت فونی با حدود قیمت 400 هزار تومان باشیم.

Gsmarena