آغاز پیش فروش دوباره اکسپریا Z2 در سایت سونی: عرضه نیمه اول اردیبهشت

6
۸,۲۷۴

Sony-Xperia-Z2
سونی چند روز پس از آغاز پیش فروش اکسپریا Z2 در اروپا به علت بروز برخی مشکلات در تولید و کمبود قطعات ساخت این دستگاه به ناچار فروش این دستگاه را در بسیاری از کشور ها متوقف کرد. به جز چند کشور محدود که تا به حال شاهد عرضه اکسپریا Z2 بودند دیگر کشور ها از جمله کشورهای اروپایی هنوز در انتظار ورود این دستگاه به بازارهای خود هستند.

با این حال به نظر میرسد کم کم بخت این پرچمدار خوش ساخت باز میشود و وقت آن فرا رسیده که این اسمارت فون قدرتمند بدون مشکل در کشورهای اروپایی عرضه شود.

سونی که در چندین مرحله به علت تاخیر در عرضه اکسپریا Z2 از خریداران عذرخواهی کرده بود حالا یک بار دیگر در فروشگاه خود پیش فروش اکسپریا Z2 را آغاز کرده است.
wpid-screenshot_2014-04-13-18-29-54
سونی موبایل هم اکنون پیش فروش اکسپریا Z2 را در چند کشور اروپایی از جمله انگلستان، فرانسه، لهستان و … آغاز کرده که قیمت نهایی آن نیز همانند سابق و با قیمت 600 یورو میباشد.
سونی قرار است این محصول را از ابتدای ماه می برابر با نیمه اول اردبهشت به خریداران تحویل دهد.

Xperiablog

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

6 دیدگاه ها

 1. 600 یورو نوشته دقت کن

  پاسخ

  نیما گفته:
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت: ۰۰:۴۸

  نه گل پسر این علامت پوند هستش

  هیچ سایتی ، سایت رسمی قیمت های کالای خودشو به یورو یا دلار نمیزنه ، اکثرن به پوند میزنن احتمالن بخاطر US هستش ، چون پوند جز آحاد انگلیسی محسوب میشه ، و میشه گفت اکثرن از US استفاده میکنن ، بجای SI  آحاد بین المللی 😀
  آحاد انگلیسی رو بیشتر به کار میبرن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here