RAgNI37
مایکروسافت به تازگی نسخه نهایی ویندوز 10 را عرضه کرده و در همین مدت کم آمار ها از نصب این ویندوز بر روی بیش از 50 میلیون کامپیوتر خانگی خبر میدهند. رشد سریع این ویندوز در کشور ما نیز محسوس بوده به طوری که در روزهای گذشته بسیاری از ویندوز های قدیمی تر به جدیدترین نسخه سیستم عامل مایکروسافت کوچ کردند.

برای کاربران گوشی های اکسپریا و آنهایی که معمولا از برنامه فلش تولز برای نصب رام های رسمی استفاده میکنند، نصب درایور گوشی ها در ویندوز 10 کمی دردسر ساز است. البته این مشکلات در ویندوز 8 نیز وجود داشت که در ویندوز 10 نیز همچنان نصب درایورها نیازمند طی مراحلی چندگانه است.

در دنیای کامپیوتر هیچ مشکلی بی علت نیست و برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. این بار نیز راه حلی ساده و کوتاه در پیش روی ماست تا بوسیله آن مشکل نصب درایورهای گوشی در ویندوز 10 را پشت سر بگذاریم.

آموزشی که در ادامه میخوانید راحتترین راه برای نصب درایورهای گوشی های اکسپریا در ویندوز 10 را در پیش روی ما قرار میدهد. این آموزش را میتوانید از انجمن تخصصی اکسپریا دریافت کنید. با تشکر از آقای حسین جلالی که این آموزش را به صورت تصویری در اختیار کاربران قرار دادند.

مشاهده موضوع در انجمن