Android-Root
برای کاربران گوشی های اندرویدی به خصوص آنهایی که در جستجوی ابزارهای مختلف برای تغییر در گوشی های خود هستند روت دستگاه یک پیش نیاز اساسی است. ابزارهای مختلفی وجود دارد که بوسیله آنها میتوان گوشی های هوشمند را روت کرده و بستر مناسب را برای انجام تغییرات مختلف فراهم کرد.

برخی از آموزش ها برای روت گوشی، کمی گیج کننده و طولانی است، برخی دیگر نیز نیازمند شکستن قفل بوت لودر است که برای برخی کاربران ناخوشایند است. راحتترین راه برای روت گوشی وجود ابزاری است که بدون دردسر و با چند کلیک ساده کار مورد نظر را به انجام برساند.

شاید بسیاری از شما با برنامه KingRoot آشنا باشید. این برنامه اولین ابزاری بود توان روت گوشی های اکسپریا با نسخه اندروید 5.0 را داشت. حالا و در جدیدترین نسخه این برنامه، خوشبختانه امکان روت نسخه اندروید 5.1.1 نیز فراهم شده و بوسیله آن میتوان بدون نیاز به باز کردن بوت لودر، گوشی های اکسپریا با نسخه اندروید 5.1 را روت نمود.

اگر شما هم به دنبال روت گوشی خود هستید، پیشنهاد ما همین ابزار KingRoot است. آموزش لازم برای روت و نیز دانلود این برنامه هر دو در لینک زیر در انجمن قابل دریافت است.

مشاهده موضوع در انجمن