mobilego-for-android-review
وجود یک راه ساده برای مدیریت بر روی گوشی های هوشمند همیشه از دغدغه های کاربران بوده و هست. وقتی قصد تعویض یک گوشی هوشمند را دارید، دردسرهای انتقال اطلاعات آزار دهنده است. یا وجود یک راه مطمئن برای پشتیبان گیری از اطلاعات حیاتی در گوشی های شما یک نیاز اساسی به شمار می آید.

امروز قصد داریم تا با معرفی یک ابزار بسیار کاربردی به تمامی این مشکلات پایان دهیم. با استفاده از برنامه Wondershare MobileGo شما میتوانید به راحتی بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی خود مدیریت کاملی داشته باشید.

این برنامه امکانات فراوانی از جمله پشتیبان گیری و بازیابی تمامی اطلاعات ذخیره شده، سریع و آسان و با یک کلیک، نصب/حذف، انتقال و خروجی گرفتن سریع و آسان از برنامه ها، لذت بردن از فایل های چند رسانه ای در هر زمان و مکان، انتقال آسان داده ها بین سیمبین، iOS و اندروید، ارسال و پاسخ دادن پیام های متنی به طور مستقیم بر روی کامپیوتر شما، امکان ارسال پیام های گروهی، تبدیل فرمت های صوتی و تصویری به فرمت های اندروید، استخراج صدا و ایجاد آهنگ های زنگ، وارد کردن و خروجی گرفتن مستقیم موسیقی از/به کتابخانه iTunes، انتقال آسان مخاطبین به/از Outlook Express, Windows Address Book, Windows Mail, Outlook 2003/2007/2010 و … را در اختیار شما قرار میدهد.

دانلود این برنامه به همراه آموزش کامل کار با قسمت های مختلف آن را هم اکنون میتوانید از لینک زیر در انجمن دریافت کنید. امیدواریم این آموزش که به صورت اختصاصی برای شما تهیه شده مفید واقع شود.

مشاهده موضوع در انجمن