Xperia_M5_9
فلش تولز یکی از کاربردی ترین برنامه های مرتبط با گوشی های اکسپریا است که از زمان پیدایش نام اکسپریا تا به امروز، بیشترین نقش را در توسعه گوشی های اکسپریا داشته است.

بسیاری از کاربران برای ارتقای نسخه نرم افزاری گوشی خود از این ابزار استفاده میکنند. فلش گوشی های اکسپریا با استفاده از فلش تولز راهی مطمئن و سریع برای آپدیت نسخه نرم افزاری است اما این برنامه اخیرا برای برخی از مدل های اکسپریا مشکل هایی را به وجود آورده بود.

اکسپریا M5، اکسپریا C4 و اکسپریا C5 Ultra میان رده های سال قبل سونی هستند که با پردازنده مدیاتک به بازار ورود پیدا کردند. متاسفانه فلش تولز با این دست از پردازنده ها سازگاری ندارد و بعضا فلش این گوشی ها موجب خرابی هایی در این دستگاه ها شده است. اما خوشبختانه در آخرین نسخه برنامه فلش تولز این مشکل حداقل برای کاربران اکسپریا M5 حل شده است.

آموزشی که امروز برای شما آماده کرده ایم، به طور کامل نحوه فلش گوشی اکسپریا M5 با استفاده از برنامه فلش تولز را به شما یاد میدهد. توجه داشته باشید این آموزش فعلا تنها برای گوشی اکسپریا M5 کاربرد دارد و کاربران اکسپریا C4 و اکسپریا C5 Ultra به هیچ وجه فلش تولز را برای آپدیت گوشی های خود انتخاب نکنند. این آموزش را از لینک زیر در انجمن دریافت کنید.

برای دانلود آخرین نسخه فلش تولز نیز از لینک زیر استفاده کنید.

مشاهده موضوع در انجمن
دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور