Z1 Locked Bootloader Root

 

تابحال به این موضوع فکر کرده اید که از تمامِ توانایی و قدرت گوشی Z1 خود استفاده کنید ؟ با دسترسی روت میتوانید اَنواع شخصی سازی هایِ مختلف و رامهایِ کاستوم را بر روی گوشی Xperia Z1 خود نصب و از امکانات ، سرعت و طول عمر باتری بیشتری بهره مند شوید . یکی از قابلیت هایِ جذاب گوشی Xperia Z2 سونی ، قابلیت فیلمبرداری با رزلوشن 4k و TimeShift Video میباشد ، که گوشی Z1 از آن بی بهره است ؛ اما با دسترسی روت به راحتی میتوانید این امکانات را به گوشی Z1 خود اضافه کنید .

 

همانطور که میدانید ، آخرین بیلد منتشر شده برای گوشی Xperia Z1 بیلد 14٫3٫A.0.761 اَندروید 4.4.2 کیت.کت است . تا به امروز روش درست و مناسبی برای روت آخرین بیلد این گوشی منتشر نشده بود ؛ اما امروز و همزمان با انتشار مِتُد جدیدی برای روت این بیلد ، در خدمت شما عزیزان هستیم . لازم به ذکر است که این روش بر خلاف سایر روش ها نیازی به باز کردن بوت لودر دستگاه ندارید و هر زمان به راحتی میتوانید به حالت رسمی برگردید . 

 

نکات مهم :

 

1. با انجام عملیات زیر تمامی اطلاعات گوشی شما از بین خواهد رفت ، پس قبل از هر کاری از دستگاه خود یک بک آپ تهیه کنید !
2. این آموزش به صورت کاملاً ویدئویی میباشد !
3. پاسخ به تمامی سؤالات در ویدئویی جداگانه قرار گرفته است . برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود ویدئویِ مخصوص پاسخ به پرسش ها را دانلود کنید .
4. شخص بنده و سایت تخصصی Xperian هیچ گونه مسئولیتی در قبال بریک شدن دستگاه شما یا از دست رفتن اطلاعاتتان متقبل نمیشویم ؛ با مسئولیت خودتان این عملیات را انجام دهید .

 
دانلود ویدئوهایِ آموزشی :

 

دانلود ویدئویِ روت گوشی Xperia Z1 از سرور D-H ( با حجم 20 مگابایت و کیفیت 480p )
دانلود ویدئویِ پاسخ به پرسش هایِ متداول از سرور D-H ( با حجم 14 مگابایت و کیفیت 480p )

 
فایلهایِ مورد نیاز :

 

1. ابتدا درایورهایِ گوشی Xperia Z1 را از آدرس مقابل دانلود و نصب کنید = لینک به صفحه دانلود درایورهایِ پیش نیاز

2. آخرین نسخه از نرم افزار Flash Tool را از آدرس مقابل دانلود و نصب کنید = لینک به صفحه دانلود آخرین نسخه نرم افزار Flash Tool

3. آخرین نسخه ریکاوری دوگانه NUT مخصوص بوت لودر لاک نسخه گوشی خود ( نسخه C6902 یا C6903 یا Z1 ) را از آدرس مقابل دانلود کنید = لینک به صفحه دانلود آخرین نسخه ریکاوری دوگانه NUT

4. فریمور .534 مخصوص گوشی خود را از آدرس مقابل دریافت کنید = لینک به صفحه دانلود مجموعه رامهایِ گوشی Xperia Z1

5. بر اساس نسخه گوشی خود ، فایلهایِ مورد نیاز برای فلش را از زیر دانلود کنید :

 

نسخه C6902

فایل زیپ قابل فلش فریمور 14٫3٫A.0.757
فایل ftf فریمور 14٫3٫A.0.757

 

نسخه C6903

فایل زیپ قابل فلش فریمور 14٫3٫A.0.757
فایل ftf فریمور 14٫3٫A.0.757

 

پ.ن : همچنیـن میتـوانیـد فـایــل زیپ قـابــل فلــش و فــایــل tft فـریمـور بیلد 14٫3٫A.0.761 مخصـوص نسخـه C6903 را از این لینک دانلود کنید .

 

 

Gizmo-Bolt   &   XDA-Developers