_20150818_093911
گاهی اوقات ممکن است هنگام ارسال دیدگاه در پرتال خبری سایت تخصصی اکسپریا متوجه این موضوع شده باشید که بسیاری از کاربران آواتار نداشته و فقط تعداد کمی از افراد آواتار متفاوتی نسبت به آن شکلک پیش فرض سایت دارند. شما وقتی وارد پرتال خبری می شوید و اقدام به عضویت می کنید متوجه می شوید که سایت شما را به انجمن رجوع داده و فرآیند ثبت نام در آنجا انجام می شود، با این حال به خاطر تفاوت سیستم مدیریت محتوای پرتال و انجمن سایت، حتی با وجود تغییر آواتار در انجمن همچنان در پرتال خبری نظرات شما با آواتار پیشفرض ثبت میشود.

امروز قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه نه تنها در سایت تخصصی اکسپریا بلکه در هر سایت دیگری که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کند آواتار اختصاصی داشته باشیم،

با این آموزش آواتار شما در پرتال، ویدئوسنتر و پلی استور سایت حتی در صورت ارسال نظر به صورت میهمان نیز تغییر میکند. البته شرط اصلی این است که ایمیل وارد شده در آموزش زیر با ایمیلی که در نظرات یا هنگام عضویت وارد کرده اید مشابه باشد.

این آموزش به صورت کامل و تصویری در انجمن تخصصی اکسپریا قرار گرفته است که میتوانید با مراجعه به لینک زیر در انجمن از آن استفاده کنید.

مشاهده موضوع در انجمن