لانچر اختصاصی اکسپریا به سادگی و روان بودن معروف بوده است. این سادگی البته با محدودیت هایی در جهت شخصی سازی همراه بوده اما سونی در اندروید 6.0 مارشمالو دست کاربر را برای انجام تغییرات مورد دلخواه خود بازتر کرده است.

یکی از ویژگی های بسیار مهم و کاربردی که در اندروید 6.0 به لانچر اختصاصی اکسپریا اضافه شده امکان تغییر آیکون برنامه ها است. برای تغییر آیکون برنامه ها نیاز به پک های آیکون سازگار با لانچر اختصاصی اکسپریا دارید که تعداد این پک ها هر چند در مرحله اول زیاد نیست، اما روز به روز به تعداد آن افزوده میشود.

با وجود این که آیکون پک های سازگار با لانچر اختصاصی اکسپریا روز به روز در حال گسترش هستند اما هنوز بسیاری از آیکون های گرافیکی و زیبا در گوگل پلی وجود دارد که با لانچر اکسپریا سازگاری ندارد. این جای هیچ نگرانی نیست چرا که امروز با آموزشی که به شما معرفی میکنیم، میتوانید هر آیکون پکی که مورد نظر شماست را با یک تغییر کوچک در لانچر اکسپریا اجرا کنید.

این آموزش را میتوانید هم اکنون از انجمن تخصصی اکسپریا در لینک زیر دریافت کنید. اگر شما هم آیکون های مورد علاقه خود را طبق آموزش زیر به سازگاری با لانچر اکسپریا رساندید برای ما ارسال کنید تا آنها را در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قرار دهیم.

مشاهده موضوع در انجمن