آموزش: چگونه نور های مضر صفحه تلفن همراهمان را کم کنیم؟

3
۳,۸۵۸

تلفن های همراه ما که روزانه مدت زمان زیادی را پای آن ها صرف می کنیم اصلا برای چشم های ما مناسب نیستند. نور های مصنوعی مضرات زیادی برای سلامتی ما دارند، اما خوشبختانه ما در این مطلب یک روش ساده برای حل کردن این موضوع به شما پیشنهاد می کنیم.

در این مطلب ما نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که با آن براحتی می توانید نور صفحه تلفن همراه خود را کم کنید.

کم کردن نور صفحه تلفن همراه مزایایی دارد

نور موبایل می تواند باعث برهم زدن ریتم خواب ما و یا خستگی چشم شود, که این ها دلایل مناسبی هستند تا نور صفحه تان را کم کنید. البته امروزه شما به راحتی می توانید در تنظیمات خود گوشیتان این کار را به سادگی انجام دهید ولی با نرم افزاری که به شما معرفی می کنیم شما میتوانید حتی یک پله جلوتر بروید!

چگونه نور صفحه خود را حتی از کمترین حالت استاندارد، پایین تر ببریم؟

ابتدا نرم افزار Lux Lite از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار Lux Lite

• بعد از نصب نرم افزار دسترسی های لازم را به آن بدهید
• نرم افزار را باز کنید
• روشنایی صفحه نمایش خود را به مقدار بسیار بیشتری از آنچه که قبلا امکان پذیر بود کم کنید

نقطه وسط تنظیم نور گوشی شما در این برنامه صفر می باشد که این صفر به معنای کمترین حالتی است که گوشی شما قبلا میتوانست نور خود را تا آن نقطه کم کند. این نرم افزار به شما اجازه می دهد نور گوشی خود را حتی از این نقطه کم تر کنید و حتی به نرم افزار اجازه دهید تا نور صفحه گوشی شما را به صورت خودکار تنظیم کند.

انجام دادن این کار علاوه بر اینکه میتواند چرخه خواب شما را دوباره به حالت عادی برگرداند, می تواند باعث کمتر شدن مصرف باتری شما نیز بشود چرا که یک گوشی با صفحه کم نور مصرف کمتری از یک گوشی با صفحه پر نور دارد, بنابراین این روش حتی باعث بهبود و افزایش بازدهی باتری شما نیز می شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here