تا به این لحظه، شش گوشی هوشمند از سونی نسخه اندروید 8.0 را اجرا میکنند که در آینده ای نزدیک، پنج گوشی دیگر نیز به آن اضافه خواهند شد. به این تعداد باید گوشی های آینده سونی را که احتمالاً با نسخه پیش فرض اندروید 8.0 معرفی میشوند را هم اضافه کنیم که به این ترتیب تعداد گوشی های سونی با اندروید Oreo بسیار زیاد خواهد شد.

اگر صاحب یکی از گوشی های سونی هستید که هم اکنون اندروید 8.0 را اجرا میکند، حتما این آموزش برای شما مفید خواهد بود. حتی اگر در آینده اندروید 8.0 را تجربه خواهید کرد، این آموزش را از همین حالا به خاطر بسپارید، چرا که حتماً به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

برای کاربرانی که تا این لحظه تجربه کار با اندروید 8.0 را داشتند، شاید پیغام running in the background بسیار آزار دهنده بوده است. این پیغام در صورتی که برنامه یا برنامه هایی در پس زمینه گوشی شما در حال اجرا باشد، در منوی نوتیفیکیشن بار شما نمایش داده خواهد شد. این پیغام همانند سایر پیغام ها در این بخش نمایش داده میشود، اما مشکل اینجاست که به هیچ وجه از بین نرفته و فقط میتوان آن را به صورت موقت پنهان کرد.

امروز قصد داریم تا با یک آموزش بسیار ساده، راه خلاصی از دست این پیغام را به شما نشان دهیم. برای این کار فقط کافیست که برنامه ای که در انتهای پست قرار گرفته را دانلود و نصب کنید. پس از اجرا، برنامه از شما درخواست اعطای مجوز دسترسی دارد که باید دسترسی آن را فعال کنید. حال از قسمت Press to select apps تیک گزینه All apps را بزنید تا پیغام running in the background به صورت کامل از منوی نوتیفیکیشن شما حذف شود.

اگر به دنبال خلاصی از دست پیغام مزاحم running in the background هستید، هم اکنون برنامه زیر را دانلود کرده و مطابق با آموزش فوق نسبت به حذف این پیغام اقدام کنید. لازم به توضیح است که حذف این پیغام هیچ خللی در عملکرد گوشی شما ایجاد نمیکند و از طریق همین روش فوق، میتوانید دوباره نمایش پیغام running in the background را فعال کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور