Android_4.4_KitKat_151651668
سونی که در ارائه آپدیت اندروید 4.4.4 برای محصولات خود از تمامی رقبای خود پیشی گرفته بود، قصد دارد تا با انتشار این آپدیت برای دیگر محصولات اکسپریا، کاربران خود را شگفت زده کند.

سونی از ماه قبل این نسخه را به طور همزمان برای اکسپریا Z1، اکسپریا Z1 Compact و اکسپریا Z Ultra عرضه کرد و بعد از آن نیز شایعات در مورد ارائه این آپدیت برای دیگر مدل های خانواده Z به گوش میرسید.

اما روز گذشته تصویری از برنامه به روزرسانی سونی به بیرون درز کرد که نشان میدهد سونی قصد دارد تمامی اسمارت فون هایی که در لیست به روزرسانی اندروید 4.4.2 بودند را به نسخه جدیدتر یعنی اندروید 4.4.4 آپدیت کند. برای انتشار این آپدیت نیز سونی ماه آگوست که از هفته آینده آغاز میشود را در نظر گرفته است.

نکته جالب اینجاست که در این لیست اکسپریا Z2 هنوز جایی ندارد و مشخص نیست که چرا سونی پرچمدار جدید خود را هنوز در نسخه اندروید 4.4.2 نگاه داشته است.
70005728596256238132
البته این برنامه هنوز توسط سونی به طور رسمی به تایید نرسیده است. اما میتوانیم امیدوار باشیم، سونی که پیش از این با ارائه اندروید 4.4.4 برای سه محصول خود ما را غافلگیر کرده بود، یک بار دیگر با کار خوب خود بتواند رضایت کاربران را جلب کند.

البته در این لیست همچنان نام محصولاتی چون اکسپریا SP خالی است و سونی همچنان هیچ برنامه ای برای ارائه به روزرسانی کیت کت برای این دستگاه ندارد. با این وجود کاربران این دستگاه همچنان از دریافت آپدیت کیت کت ناامید نشده اند.

justaboutphones
با تشکر از مهدی