اگر به خاطر داشته باشید، 27 خرداد ماه سال جاری بود که سونی، اپلیکیشن Live on Youtube را در گوگل پلی منتشر کرد. اپلیکیشنی که به وسیله ی آن می توانید با دوربین تلفن همراه خود، تا سقف 15 دقیقه فیلم برداری کنید و آن را به صورت مستقیم در حساب تان در یوتیوب منتشر کنید. اولین نسخه از این برنامه با شماره ی 01.00.12 منتشر گردیده بود. حال پس از حدود چهل روز از عرضه ی نسخه ی قبلی، سونی به روز رسانی را برای این اپلیکیشن منتشر کرده است.

در این آپدیت، برخی از ایرادات جزئی برطرف شده و بهبود عملکرد و کارایی را شاهد خواهیم بود. البته بنا به گفته ی سونی، این اپلیکیشن فقط بر روی گوشی های هوشمند اکسپریا Z1، Z2 و ZL2 اجرا خواهد شد، و سیستم عامل مورد نیاز آن نیز اندروید 4.4 می باشد. که البته این اپلیکیشن به صورت پیش فرض بر روی اکسپریا Z2 نصب شده است.

هم چنین لازم به ذکر است که برای استفاده از این اپلیکیشن، نه تنها به یکی از سه تلفن همراه فوق نیاز دارید، بلکه باید در سایت یوتیوب نیز حساب کاربری داشته و از طریق این لینک، قابلیت Live را فعال کرده تا از طریق این اپلیکیشن بتوانید ویدئو های خود را ارسال کنید. و نکته ی آشنا نیز این است که برای استفاده از این اپلیکیشن، شما نیاز به اینترنت آزاد دارید.

شما می توانید این اپلیکیشن را از سایت اکسپریان دریافت نمایید.

لینک 1لینک 2

حجم: 2.64 مگابایت

Gizmobolt