xperia-sp-hero-black-1240x840-a0326c73b4a461bee3d7f9cd5c23c65a
اکسپریا SP همچنان در حال دریافت آپدیت های مربوط به اندروید 4.3 است. سونی از ساعتی قبل مرحله ای جدید از به روزرسانی را برای اکسپریا SP آغاز کرد. این به روزرسانی با کد 12.1.A.1.207 منتشر شده است. این فریمور اواسط ماه ژولای به تایید رسیده بود و حالا پس از گذشت حدود دو هفته از تایید، در دسترس کاربران نیز قرار گرفته است.

 

البته این آپدیت تنها برای چند اپراتور و در چند کشور قابل دریافت است. کاربران چند اپراتور از جمله Orange و T-mobile و چند اپراتور دیگر در اروپا موفق به دریافت این آپدیت شدند.

 

همانطور که پیش بینی میشد این آپدیت با توجه به شماره ساخت آن، مربوط به اندروید 4.3 است که در جهت تکمیل و بهبود نسخه قبل ارائه شده است. کاربران پس از دریافت این آپدیت خبر از بهبود عملکرد کلی دستگاه دادند. پس بعید است این نسخه تغییرات چندانی را با خود همراه داشته باشد.
2hzhdvm

 

شاید بسیاری از شما علاقه مند به دریافت این آپدیت باشید اما با توجه به محدودیت مکانی عرضه آن از دریافت این نسخه محروم شده اید. در این صورت راحتترین راه برای شما دانلود فایل نصبی و فلش از طریق فلش تولز میباشد. شما میتوانید رام این نسخه را از لینک زیر دانلود کرده و با استفاده از فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید.

 

دانلود رام:
دانلود از سرور مدیافایر