xperia-z-2
سونی به روزرسانی جدیدی را برای اکسپریا Z منتشر کرد. این به روزرسانی هم اکنون با شماره ساخت 10.5.1.A.0.292 در دسترس کاربران قرار گرفته است. این آپدیت از ساعتی قبل و در برخی مناطق از جمله شمال اروپا منتشر شده است.

این نسخه جدیدترین شماره از اندروید 4.4.4 است که سونی برای اکسپریا Z منتشر کرده است. فریمور این نسخه 10 روز قبل برای خانواده Z به تایید رسیده بود که حالا سونی آن را عرضه کرده است.

از جمله مناطقی که تا به این لحظه این آپدیت را دریافت کردند میتوان به روسیه، دانمارک، مجارستان و فنلاند اشاره کرد. این آپدیت در کشور روسیه و نیز شمال اروپا به طور عمومی منتشر و در کشورهای دانمارک، مجارستان و فنلاند نیز به طور اختصاصی برای برخی اپراتورها منتشر شده است.

با توجه به اینکه هم اکنون این آپدیت در برخی مناطق به صورت آزاد منتشر شده پس میتوانیم امیدوار باشیم سونی این آپدیت را به طور اختصاصی برای اپراتورهای خاص در نظر ندارد و به زودی دیگر مناطق نیز این نسخه را دریافت خواهند کرد.

با توجه به شماره ساخت این نسخه و عدم تفاوت زیاد با نسخه قبل نمیتوانیم انتظار تغییرات زیادی را در این نسخه داشته باشیم. احتمالا این آپدیت همانند به روزرسانی های کوچک دیگر بیشتر به بهبود سرعت و عملکرد محدود خواهد شد.

همانند همیشه ما رام رسمی این نسخه را برای شما آماده کرده ایم. این رام مربوط به شمال اروپاست. در صورتی که سونی این رام را برای منطقه خاورمیانه نیز منتشر کند بلافاصله در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دانلود با لینک مستقیم

این رام تنها برای نسخه C6603 میباشد.