قابلیت اسکن سه بعدی به صورت کاملاً نرم افزاری، ایده ای بود که سونی در سال گذشته با معرفی اکسپریا XZ1 آن را به مرحله اجرا درآورد. این قابلیت توسط برنامه ای به نام 3D Creator عملی شد که سونی اندکی بعد آن را به صورت یک اپلیکیشن مجزا وارد گوگل پلی کرد. حالا برنامه 3D Creator بعد از گذشت یک سال، نسبت به روزهای نخست توسعه زیادی داشته و عملکرد آن دگرگون شده است.

سونی موبایل جدیدترین نسخه از برنامه 3D Creator را امروز با شماره ساخت 1.1.A.0.2 عرضه کرد. این نسخه با هدف بهبود در عملکرد اسکن سه بعدی منتشر شده که در آن عملکرد برنامه به خصوص در هنگام اسکن سه بعدی توسط دوربین جلو و به صورت سلفی بهبود قابل ملاحظه ای داشته است.

برنامه 3D Creator در روزهای نخست یک ابزار پرنقص بود که کار اسکن تصویر توسط آن بسیار دشوار بود. اما با به روزرسانی های متعدد که آخرین آن امروز منتشر شده، عملکرد اسکن چهره با سهولت بیشتر و کیفیت بسیار بالاتری انجام میگردد. ضمن اینکه این آپدیت علاوه بر بهبود عملکرد، نواقصی که در نسخه قبل بوده را هم رفع کرده است.

این برنامه حداقل نسخه مورد نیاز اندروید 8.0 را طلب میکند. ضمن اینکه نصب برنامه 3D Creator نیز به عوامل دیگری از جمله سخت افزار دستگاه بستگی دارد. پس اگر شرایط مورد نیاز برای نصب و استفاده از قابلیت 3D Creator را دارید، هم اکنون جدیدترین نسخه این برنامه را که در پلی استور سایت تخصص اکسپریا برای شما آماده کرده ایم دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور