xperia-z2-vs-xperia-z3
فریمور نرم افزاری شماره 23.4.A.0.570 که چندی قبل برای اعضای خانواده Z2 و Z3 به تایید رسیده بود منتشر شد. این آپدیت سومین فریمور نرم افزاری سونی برای دستگاه های نامبرده با نسخه اندروید 5.1.1 است که در اختیار کاربران قرار میگیرد.

این فریمور چندی پیش برای نسخه تک سیم کارته اکسپریا Z3، اکسپریا Z3 Compact، اکسپریا Z2 و تبلت های این دو خانواده تایید شده بود. انتشار این آپدیت حالا به انجام رسیده اما گویا این آپدیت همچون فریمور شماره 23.4.A.0.580 قرار نیست به صورت عمومی و گسترده منتشر شود.

تمامی دستگاه هایی که تاییدیه این آپدیت را دریافت کرده بودند حالا شاهد این آپدیت هستند. البته این به روزرسانی برای تمامی دستگاه ها تنها در کشورهای ژاپن، تایوان و کانادا منتشر شده و به نظر میرسد قرار نیست از مرزهای این کشورها فراتر رود. شاید یکی از دلایل عدم تایید این فریمور برای اکسپریا Z3 Dual نیز همین باشد که این دستگاه در کشورهای نامبرده به صورت اپراتوری عرضه نشده است.

در این به روزرسانی به نظر میرسد باگ امنیتی Stagefright که در آپدیت های موازی حل شده بود هنوز وجود دارد و کاربران با دریافت این آپدیت هنوز در معرض خطر قرار دارند.