گزاراشتات زیادی در طول چند روزه گذشته مبنی بر شناسایی بیلد اندروید 4.2 در روی لاگ های سرور اصلی وب سایت وجود داشته است . این که آیا این یک بیلد کاملا جدید از اندروید است یا اینکه نسخه ی جدیدی از اندروید Jelly Bean است هنوز تا کنون مشخص نشده است . ما ابتدا گزارشی را از وب سایت Android Police دیدیم ، اما چیزی که باعث تعجب و خوش حالی ما شد ، زمانی بود که Android Authority در مورد یافتن گزارشاتی از اجرای اندروید 4.2 بر روی Xperia Arc S سخن گفت .

Android Authority ، گفت که ” در لاگ های ما ، این Xperia Arc S بود که بیشتر خودنمایی می کرد ، در واقع بیشتر از Nexus 7 و در Galaxy Nexus لاگ ها پیدا می شد ” . وب سایت Engadget هم امروز صبح گزارش داد که در چندین مورد ، اجرای اندروید 4.2 بر روی Xperia Arc S دیده شده است . اگر چه ، آن ها به گفته ی خود ادامه دادند ” پس از تحقیقات بیشتر در مورد این موضوع بیشتر به نظر می رسد که این یک نسخه آزمایشی از اندروید 4.1 Jelly Bean بوده است که اخیرا توسط سونی آزمایش شده است . ” . ما واقعا نمی دانیم که چرا یک اندروید 4.1 Jelly Bean آزمایشی به عنوان یک اندروید 4.2 مشخص شده است ، اما چون این داده ها می تواند دستکاری شده باشد ما باید در فرض کردن هر چیزی به عنوان واقعیت کمی مراقبت به خرج دهیم .

اگر این موضوعات درست باشد نشان می دهد که سونی و گوگل در حال کارکردن بسیار نزدیک تر بر روی بیلد های آینده اندروید می باشند . این موضوع به خودیه خود به این معنا نیست که یک Xperia Nexus در کار باشد ، حتی اگر هم چنین چیزی باشد ، ما تصویر می کنیم که این در آینده است تا اینکه پروژه فعلی باشد . این موضوع خوش بختانه به این معناست که دستگاه های Xperia 2011 به اندروید Jelly Bean به روز رسانی می شوند . ما هنوز منتظر شنیدن کلمات به صورت رسمی از بخش موبایل سونی هستیم ، اما امیدواریم که این مسئله به زودی تایید خواهد شد .