sony-xperia-z-details-uk-0
صاحبان اکسپریا Z و 3 مدل دیگر از اعضای خانواده آن این روزها بی صبرانه در انتظار آپدیت کیت کت هستند. اما سونی هنوز به روزرسانی کیت کت را برای این چهار مدل منتشر نکرده است. بر طبق وعده سونی قرار است آپدیت کیت کت در ماه می میلادی منتشر شود.

هم اکنون نیمی از ماه می را پشت سر گذاشتیم و خبری از این به روزرسانی نیست. هرچند که هنوز 15 روز تا پایان این ماه زمان باقیست اما ما مطمئن نیستیم که سونی بر طبق همان وعده قبلی به روزرسانی کیت کت را در ماه می عرضه کند.

این شک ما زمانی بیشتر میشود که وودافون در صفحه به روزرسانی خود تاریخ انتشار آپدیت کیت کت را برای اکسپریا Z تغییر داد. دقایقی این تاریخ از ماه می به اواخر می / اوایل ژوئن تغییر کرد.

z4.4

البته ناگفته نماند که به روزرسانی وودافون جدا از برنامه های سونی است و ممکن است سونی زودتر از وودافون آپدیت را عرضه کند.

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده میکنید تست سومین فریمور کیت کت برای اکسپریا Z هنوز در مرحله انتظار قرار دارد. سونی پیش از این دو مرحله تست را بر روی اندروید 4.4 انجام داده بود که موفقیت آمیز نبود. باید منتظر باشیم و ببینیم آیا سونی میتواند سومین تست را در فاصله دو هفته به پایان ماه می به اتمام برساند یا این سریال باز هم ادامه خواهد داشت ؟

vodafone