Sony_Xperia_Z4_usb
همانطور که میدانید، سونی هفته گذشته اسمارت فونی قدرتمند را در ژاپن و با نام اکسپریا Z4 معرفی کرد. این دستگاه بر اساس گفته های سونی موبایل به عنوان پرچمدار رسمی سونی محسوب نخواهد شد و با این نام تنها در بازار ژاپن قابل خریداری است. با این حال از بدو معرفی تا امروز شایعات زیادی در مورد احتمال عرضه این دستگاه با نام هایی دیگر در بازارهای جهانی به گوش رسیده است. نام هایی از قبیل اکسپریا Z3 Plus و یا اکسپریا Z3 Neo که هنوز هیچ یک به طور رسمی توسط سونی تایید نشده است.

اگر به خاطر داشته باشید چند روز قبل ما خبری را مبنی بر احتمال عرضه اکسپریا Z4 در کشور تایوان و با نام احتمالی اکسپریا Z3 Plus منتشر کردیم. به نظر میرسد این خبر که در ابتدا یک شایعه ای بیش نبوده، کم کم رنگ واقعیت به خود میگیرد.

سونی که همیشه در عرضه لوازم جانبی قدرتمند ظاهر شده این بار نیز قصد دارد تا کاورهای محافظ اکسپریا Z4 را همزمان با عرضه این دستگاه روانه بازار کند. اما نکته جالب اینجاست که سونی در اطلاعات مربوط به کاور SCR30 نام دو دستگاه اکسپریا Z4 و اکسپریا Z3 Plus را قرار داده است. این اتفاق بی شک احتمالات را درباره عرضه این دستگاه در بازارهای جهانی با نام اکسپریا Z3 Plus بالا میبرد.

IMG_0047