Xperia-Z4-Tablet-Keyboard-640x336
در حالی که تا یک هفته قبل هیچکس تصور نمیکرد سونی برنامه ای برای حضور در کنگره جهانی موبایل داشته باشد اما در چند روز گذشته سونی با انتشار تیزرهای مختلف حضور خود را در این رویداد به همه متذکر شده است. بر اساس تیزرهای منتشر شده معرفی یک تبلت باریک و خوش ساخت از سونی کاملا قطعی است. این تبلت که به احتمال بسیار زیاد با نام تبلت اکسپریا Z4 معرفی خواهد شد برای علاقه مندان به سونی بسیار حایز اهمیت است.

تا به این لحظه علاوه بر تبلت اکسپریا Z4 حضور یک اسمارت فون دیگر نیز با نام احتمالی اکسپریا M4 Aqua در این رویداد قطعی به نظر میرسد. با این وجود رویداد سالانه MWC برای سونی همیشه با معرفی محصولات و لوازم جانبی متعدد همراه بوده که به نظر میرسد امسال نیز همینطور باشد. انتشار تصویری جدید در فیسبوک سونی نشان میدهد سونی از هم اکنون لوازم جانبی تبلت بعدی خود را آماده کرده است. در این تصویر به نظر میرسد سونی یک کیبورد بلوتوث ویژه را برای تبلت اکسپریا Z4 در نظر دارد که احتمالا همزمان با تبلت و در همین کنگره به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتظار ها برای دیدن سونی در این رویداد بسیار زیاد است. فردا روز سرنوشت سازی برای سونی است که قرار است محصولات خود را در این رویداد به نمایش بگذارد. فردا با ما تا تماشای آخرین دستاوردهای سونی همراه باشید.