xperia-m4-aqua-dual-gallery-01-1240x840-4f35f1300d9692f640584f07947a45c6 1

به نظر میرسد قرار است سونی موبایل بعد از سالیان سال برند واکمن ( Walkman ) را در اَندروید 5 آبنبات چوبی از گوشی هایِ هوشمند خود حذف و آن را با نرم افزاری به نام موزیک ( Music ) جایگزین کند . همانطور که گذشت ، امروز سونی موبایل از گوشی هوشمند M4 Aqua و تبلت Z4 پرده برداشت ؛ که هر دویِ این دستگاهها مجهز به آبنبات چوبی سونی بودند و در هر دو محصول فقدان نرم افزار اختصاصی پخش موسیقی سونی ، برنامه واکمن احساس میشد ؛ جایی که نرم افزار جدیدی با نام موزیک آن را پُر کرده بود .

در ساعات اولیه معرفی محصولات جدید ، کاربران سایت اکسپریان نیز اشاره ای به موضوع جایگزینی برنامه واکمن با برنامه ای به نام موزیک داشتند . با بررسی این موضوع ، مشخص شد ظاهراً سونی موبایل قصد دارد در اَندروید 5 آبنبات چوبی خود ، برنامه واکمن را بازنشسته کند .

البته هنوز مشخص نیست چرا سونی موبایل دست به چنین کاری زده است . شاید این کار در راستای هر چه ساده تر کردن محیط کاربری برای کاربران جدید باشد ؛ شاید هم این تغییر در راستایِ جایگزینی سرویس Music Unlimited سونی با PlayStation Music باشد . در مجموع هنوز هیچ منبع موثقی این موضوع را تأیید نکرده است . به محض دریافت اطلاعات بیشتر ، شما همراهان همیشگی را در جریان قرار خواهیم داد .