Xperia-PP10-evleaks-header1

هر چه که به ساعات پایانی باقی مانده انتظار تا شروع کنفرانس سونی نزدیک میشویم، خبرهایِ بیشتری از محصولاتی که سونی قصد معرفی آنها را در کنفرانس اختصاصی خود در نمایشگاه MWC 2016 دارد به بیرون درز میکند. Evan Blass که دیشب یکی از خبرهایِ تأیید شده او را برای شما منتشر کردیم، صبح امروز مدعی شده است که سونی در کنفرانس اختصاصی خود از گوشی جدیدی تحت عنوان اکسپریا PP10 پرده برخواهد داشت.

Evan Blass تنها با یک متن خبری مدعی این قضیه نشده است و عکسی بسیار واضح از گوشی مذکور را نیز به توئیت خود ضمیمه کرده است. از تصویر درز پیدا کرده اطلاعات تقریباً مناسبی از ظاهر این گوشی هوشمند میتوان گرفت. یکی از منابع خبری ما در چین ادعا میکند که این گوشی هوشمند مجهز به بدنه ای فلزی است و جنس شیشه صفحه نمایش این گوشی هوشمند از نوع 2.5D محدب است.

Xperia-PP10-evleaks-header11

اینطور که از تصاویر مشخص است، به نظر میرسد سونی برای این گوشی هوشمند از سنسور اثر انگشتی همانند خانواده Z5 بر رویِ بدنه و در دکمه پاور بهره برده است. اما نکته ای که شاید رندر بودن تصاویر مورد بحث را قوت ببخشد، وجود لوگویِ XPERIA در قسمت میانی پشت دستگاه است. سونی معمولاً از لوگویِ اکسپریا در پایین ترین نقطه دستگاه بهره میبرد و قسمت میانی مخصوص برند SONY است.

هنوز مشخص نیست که نام اصلی این دستگاه PP10 میباشد یا خیر. البته به نظر میرسد این نام اسم رمزی برایِ گوشی مذکور باشد. همچنین منبع خبری ما مطمئن نیست که این گوشی در چه رده ای از محصولات سونی قرار میگیرد، اما چیزی که از ظاهر این دستگاه برمی آید این است که نسخه ای میان رده و نزدیک به خانواده Z5 سونی باشد.

و نکته آخر اینکه مثل همیشه ساعت این گوشی بر رویِ 10:35 معروف سونی تنظیم شده است، اما تاریخی که گوشی در حال نشان دادن آن میباشد 5 ژوئن 2016 میلادی میباشد. با توجه به فاصله 3 ماهه ای که تا ماه ژوئن میلادی و زمان باقیمانده تا شروع کنفرانس اختصاصی سونی در نمایشگاه MWC 2016 باقی مانده است، تاریخ مذکور کمی شک و تردید ما را بیشتر میکند. با این حال، زمان زیادی تا شروع کنفرانس سونی باقی نمانده است و تا کمتر از 24 ساعت دیگر صحت و سقم این موضوع بر ما روشن خواهد شد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر از این موضوع، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

Xperia-PP10-evleaks1