امروز با ورود اکسپریا XA1 Plus به بازار ایران، آخرین اسمارت فون معرفی شده در سال 2017 نیز در کشور ما حاضر شد. امسال سونی به طور کلی، 10 گوشی هوشمند را معرفی کرد که از این تعداد 6 عدد در ایران به صورت رسمی عرضه شدند. اکسپریا XZs، اکسپریا XZ1 Compact، اکسپریا R1 و اکسپریا R1 Plus چهار گوشی هوشمند سونی هستند که در برنامه کشور ایران برای عرضه وجود نداشتند.

از نظر صفحه نمایش گوشی های سونی، از رده 4.7 اینچی شروع و تا 6.0 اینچی ادامه پیدا میکنند. در بخش پردازنده از پردازنده متوسط MT6737T مدیاتک گرفته تا اسنپدراگون 835 در بین گوشی های سونی دیده میشود. در بخش دوربین از دوربین متوسط اکسپریا L1 تا دوربین حرفه ای اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ Premium در گوشی های سونی مورد استفاده قرار گرفته است.

سونی نسبت به بسیاری از رقبا، مثل سامسونگ، تعداد کمتری از گوشی های هوشمند را عرضه میکند. سامسونگ تقریباً برای هر سلیقه ای یک انتخاب جداگانه به شما پیشنهاد میدهد. در حالی که سونی یا اپل اینگونه نیست و فقط به مشتریان خود در گروه های محدود پاسخ میدهد. با این حال با توجه به گوشی های معرفی شده در سال 2017 توسط سونی، به نظر شما آیا این گوشی ها میتواند سلایق مختلف را پوشش دهد؟

این یک نظرسنجی است که بدون گزینه از پیش تعریف شده، قصد دارد تا پاسخ به این سوال را از شما دریافت کند. با احتساب گوشی هایی که متاسفانه در ایران عرضه نشدند، از بین 10 اسمارت فون معرفی شده توسط سونی، آیا این گوشی ها میتوانند به سلایق مختلف پاسخ دهند؟ یا برخی سلایق نمیتوانند از بین گزینه های موجود روی میز، یکی را که باب میل آنهاست انتخاب کنند؟ خواهشمندیم در این نظرسنجی شرکت کرده و استدلال خود را از پاسخی که میدهید به ما اعلام کنید. برای مشاهده مشخصات هر یک از گوشی های سونی به بخش محصولات مراجعه کنید.

مشخصات گوشی های اکسپریا