Sony-Xperia-Z3-TUV-certificate-1

با وجود این که  Xperia Z2  همچنان یک گوشی جدید محسوب می شود ، اما ممکن است که سونی بدون توجه به این موضوع یک جانشین برای گوشی موفق خود Xperia Z2  معرفی کند ؟ بسیاری عقیده دارند که سونی به این زودی ها Z3 را معرفی نخواهد کرد . این در حالی است که همه ی ما خوب به یاد داریم که خود Xperia Z2  پس از گذشت نیمی از سال از معرفی Z1 پرده برداری شد . پس به احتمال زیاد Xperia Z3 در اواخر سال جاری میلادی یا در اوایل سال بعدی معرفی خواهد شد . لازم به ذکر است که چندی پیش خبری به گوش ما رسید که حاکی از عرضه ی این گوشی در سپتامبر بود . اما سونی تا کنون هیچ تایید یا تکذیبی در این مورد نکرده است . به نظر می آید  Xperia Z3  گواهینامه های اولیه را برای عرضه شدن دریافت کرده است .

 

یک وبسایت ژاپنی موبایل خبر تایید گواهینامه ی TÜV  یک گوشی از کمپانی سونی را که در همین ماه گرفته شده  فاش کرد .گواهینامه ی TÜV   معمولا برای تایید کیفیت ساخت و سلامت استفاده از آن داده می شود . انتظار می رود این گوشی با کد های مختلفی از جمله  (PM-0800-BV (D6603 عرضه شود . البته این سایت ژاپنی بیلد نامبر های مختلفی را برای Z3  اعلام کرده بود که امکان تایید هر یک از آن ها وجود دارد . این اولین باری نیست که ما از D6603 خبر منتشر می کنیم . برای یاد آوری ، در ماه آوریل خبری از بنچمارک گرفته شده از این گوشی هوشمند منتشر شد که برخی ویژگی های سخت افزاری آن را برای ما نمایان کرد . اگر چه این ویژگی های سخت افزاری مشابه گوشی Xperia Z2 بود اما نمی توان گفت که این بنچمارک ها کاملا دقیق هستند و امکان بروز هیچ خطایی در آن ها وجود ندارد . به همین دلیل این نمیتواند هیچ چیزی را ثابت کند .

باتوجه به این که Xperia Z2  با کد D65xx پرچمدار سونی شد ،  انتظار می رود که سونی پرچمدار بعدی خود را با کد D66xx معرفی کند . اگر چه ما هیچ اطلاعی در این باره در اختیار نداریم ، اما همگی منتظر معرفی یک گوشی سطح بالا از سونی هستیم .

منبع : phonearena