UI-14
از دقایقی قبل، برنامه واتس نیو که وظیفه به روزرسانی نرم افزارهای سیستمی سونی را بر عهده دارد، یک پیغام آپدیت مبنی بر به روزرسانی برنامه Themes را به ما داد. Themes در واقع برنامه ای است که از طریق آن انتخاب و دانلود تم های اکسپریا در تنظیمات دستگاه صورت میگیرد.

برنامه Themes در لانچر و منوی دستگاه قابل مشاهده نیست. این برنامه گزینه ای از تنظیمات دستگاه است که با ورود به آن میتوانید تم های مورد نظر خود را نصب کنید و یا تم های دیگر را دانلود کنید. این اولین بار است که برنامه Themes در گوشی های اکسپریا به روزرسانی میشود.

این به روزرسانی شماره ساخت برنامه Themes را به 3.1.A.0.6 ارتقا داده است. سونی در خصوص این به روزرسانی تغییراتی از جمله بهبود قابلیت جستجوی تم ها، گزینه خوش آمدگویی جدید در ابتدای برنامه و نیز بهبود هشدارها را گزارش داده است.


دریافت برنامه تم به صورت یکپارچه از دقایقی قبل توسط بسیاری از کاربران گوشی های خانواده Z از سری Z2 گرفته تا سری Z5 گزارش شده است و احتمالا دیگر کاربران گوشی های میان رده نیز موفق به دریافت آن شده باشند. در صورتی که این آپدیت را دریافت نکرده اید میتوانید از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور