برنامه هواشناسی اکسپریا، یکی از برنامه های اختصاصی گوشی های اکسپریا است که سونی آن را برای کاربران خود و سایر کاربران اندرویدی به اشتراک میگذارد. بدون تعصب، شاید برنامه هواشناسی اکسپریا یکی از بهترین برنامه ها در زمینه اعلام وضعیت آب و هوا باشد که در گوگل پلی وجود دارد. این برنامه محبوب حالا بعد از حدود یک ماه دوباره آپدیت جدیدی را دریافت کرده است.

آپدیت جدید این برنامه یک ویژگی بسیار جالب را پیش روی شما قرار میدهد. در این نسخه نام شهرها و مناطق به زبان اصلی گوشی شما ترجمه شده و نمایش داده میشود. به طور مثال اگر زبان گوشی شما فارسی باشد، نام شهرها هم در این برنامه به زبان فارسی نمایش داده میشود.

این نسخه مشکلات زیادی که پیش از این در برنامه هواشناسی اکسپریا وجود داشت را حل کرده است. مشکل تغییر لوکیشن پیش فرض به شهر واشنگتن که در نسخه قبل ایجاد شده بود در این نسخه رفع شده است. به روزرسانی دما بعد از هر بار ریستارت گوشی هم در نسخه جدید بدون مشکل انجام میپذرید. همچنین مشکلات دیگری که در برنامه هواشناسی اکسپریا وجود داشت در این نسخه رفع شده است.

اگر تا کنون برنامه Xperia Weather خود را به این نسخه بروزرسانی نکرده اید یا در پروسه دریافت این بروزرسانی با مشکل مواجه شده اید، میتوانید از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا نسخه جدید این برنامه را دانلود و بر رویِ دستگاه خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور