z4
کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2015 بدون معرفی کردن حتی یک اسمارت فون از خانواده اکسپریا به پایان رسید. این رویداد برای علاقه مندان به گوشی های هوشمند سونی زیاد جالب توجه نبود چرا که سونی در این نمایشگاه هیچ محصولی را به نمایش نگذاشت.

بیشترین صحبت ها پیرامون سونی موبایل در این نمایشگاه، شایعاتی بود که در مورد معرفی اکسپریا Z4 به گوش میرسید. هرچند که قابل پیش بینی بود سونی در این رویداد پرچمدار جدید خود را به نمایش عمومی نخواهد گذاشت.

اما اتفاقی جالب در این مقطع در حال رخ دادن است. Ricciolo یکی از افراد مرتبط با سونی موبایل که سابقه طولانی در درز اطلاعات مربوط به گوشی های هوشمند سونی دارد، امروز و در صفحه توییتر خود یک یادداشت کوتاه در مورد اکسپریا Z4 قرار داده است. متن توییت او به این صورت است: سونی هیچ گوشی هوشمندی را در نمایشگاه CES امسال به نمایش نگذاشت، اما پشت در های بسته اتفاقاتی در حال رخ دادن است. مانند اتفاقی که برای گلکسی S6 رخ داد.

Xperia-Z4-S6-tweet

این توییت رمز آلود و صحبت هایی که از گلکسی S6 به میان آمده این مفهوم را میرساند که سونی اکسپریا Z4 را با خود به لاس وگاس برده تا در این نمایشگاه و به صورت مخفیانه برای سرمایه گذاران به نمایش بگذارد. سونی که سال گذشته عنوان کرده بود برای ورود به بازار ایالات متحده برنامه های ویژه ای دارد حالا با این اقدام اولین گام محکم را برای ورود به بازار بزرگ آمریکا در سال 2015 بر میدارد. بر این اساس احتمال میرود که سونی اکسپریا Z4 را با همکاری اپراتورهای مطرح ایالات متحده و به صورت گسترده در این کشور عرضه کند.