m2aquabanner
در حالی که تا شب گذشته پیش بینی ها از عدم معرفی هیچ محصولی در کنگره جهانی موبایل توسط سونی حکایت داشت، اما حالا شایعات خبر از معرفی دو محصول در این رویداد توسط سونی میدهد. اولین محصول که بر اساس پیش بینی ها تبلت اکسپریا Z4 است که شب گذشته جزئیاتی از آن به بیرون درز کرده بود. و اما دومین محصول نیز گفته میشود که یک اسمارت فون دیگر از سطح میان رده ها با نام اکسپریا M4 Aqua است که همانند مدل قبلی قابلیت مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را به همراه دارد.

شایعات مطرح شده تنها به احتمال معرفی این محصول در کنگره جهانی موبایل محدود میشود و در مورد جزئیات سخت افزاری این دستگاه اطلاعاتی به دست ما نمیدهد. گفته میشود اکسپریا M4 Aqua استاندارد مقاومت در برابر آب IP65/68 را به همراه دارد.

در مورد دیگر جزئیات این دستگاه گفته میشود احتمالا این دستگاه از صفحه نمایش 5 اینچی با رزولیشن 720 برخوردار است. دیگر جزئیات نیز از احتمال بهره مندی از پردازنده اسنپدراگون 410، رم 1 گیگابایتی و نیز باتری 2300 میلی آمپری حکایت دارد.

سونی در سال جاری تا کنون چهار اسمارت فون ارزان قیمت از خانواده E را معرفی کرده است. برخلاف صحبت های مدیران سونی مبنی بر توجه ویژه به اسمارت فون های پرچمدار اما سونی هنوز در سال 2015 هیچ اسمارت فون رده بالایی را معرفی نکرده و در صورت معرفی اکسپریا M4 Aqua ترافیک گوشی های هوشمند میان رده سونی بیشتر از قبل خواهد شد. البته معرفی یک گوشی هوشمند ضد آب در رده میان قیمت ها میتواند برای کسب جایگاه مناسب در این رده برای سونی تاثیر بسزایی داشته باشد.

androidos