DSC_0248

پیش از این و حدود چند هفته قبل، جعبه گشایی اختصاصی گوشی اکسپریا X، اولین گوشی از خانواده جدید سونی را برایِ شما کاربران و همراهان همیشگی به اشتراک گذاشتیم. حال گوشی اکسپریا XA به دست ما رسیده است و بنا بر سنت پیشین، با جعبه گشایی اختصاصی این گوشی هوشمند در خدمت شما هستیم.

همانطور که در جریان هستید، تنها دو عضو از 3 عضو اصلی خانواده X سونی به ایران راه پیدا کردند. یکی گوشی اکسپریا X و دیگری گوشی اکسپریا XA. بر اساس برنامه هایِ سونی موبایل گوشی اکسپریا X Performance که قویترین عضو از خانواده X میباشد در ایران عرضه نخواهد شد.

شاید پیش از این اشاره نشده باشد، اما بد نیست بدانید گوشی اکسپریا XA در 5 مدل مختلف ( مدل F3111، مدل F3112، مدل F3113، مدل F3115 و مدل F3116 ) روانه بازارهایِ جهانی میشود و برایِ بازار ایران نسخه دو سیم کارته گوشی هوشمند اکسپریا XA با مدل F3112 در دسترس خریداران و علاقه مندان قرار دارد و آنباکسینگ اختصاصی ما نیز بر اساس همین نسخه میباشد.

در نسخه هایی که فعلاً به دست ما رسیده است خبری از هندزفری و لوازم جانبی خاصی نیست و سونی در جعبه این گوشی ها تنها دفترچه راهنمایِ محصول، کابل و شارژر قرار داده است؛ اما در نسخه ای که به دست خریداران میرسد یک هندزفری نیز وجود دارد ( که در بررسی اکسپریا X اشاره کردیم هندزفری ساده MH410c در جعبه این گوشی قرار داشت ).

البته همانطور که شاید در خبرهایِ قبلی خوانده باشید، اولین خریداران گوشی هایِ اکسپریا X و اکسپریا XA در ایران هدایایی دریافت خواهند کرد. بر اساس برنامه ریزی هایِ انجام شده، کاربرانی که گوشی اکسپریا X را تهیه کنند دو هدیه پاور بانک و شارژر ایستاده دریافت خواهند کرد و کاربرانی که گوشی اکسپریا XA را تهیه کنند دو هدیه مونوپاد و هدست بلوتوث استریویِ SBH20 را دریافت خواهند کرد.

گوشی اکسپریا XA هم اَکنون در حال بررسی است و به زودی با بررسی تخصصی این گوشی در خدمت شما همراهان همیشگی خواهیم بود. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ آنباکسینگ تصویری گوشی اکسپریا XA، این بی حاشیه جذاب سونی دعوت کنیم.

DSC_0204

DSC_0209

DSC_0213

DSC_0214

DSC_0218

DSC_0219

DSC_0226