امروز برای علاقه مندان به سونی یک روز خاص و به یاد ماندنی بود. معرفی دو گوشی هوشمند قدرتمند از سونی به نام های اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 Compact نظر بسیاری را به خود جلب کردند. بسیاری طراحی جدید سونی را پسندیدند و بسیاری هم همچنان طراحی امنی بالانس قدیمی سونی مناسب گوشی های اکسپریا میدانند.

به هر حال چه بخواهیم چه نخواهیم، اکسپریا XZ2 جدیدترین پرچمدار سونی است که به زودی در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. مثل همیشه بازار کشور ایران، برای سونی اهمیت بالایی دارد و قرار است در آینده ای نزدیک، پرچمدار جدید سونی به ویترین فروشگاه های کشور راه پیدا کند. برای آنهایی که به گوشی جدید سونی، یعنی اکسپریا XZ2 علاقه مند است، انتظار برای ورود آن به بازار کار ساده ای نیست. اکسپریان پس از جویا شدن از وضعیت عرضه اکسپریا XZ2 این نوید را به علاقه مندان میدهد که به زودی شاهد عرضه پرچمدار جدید سونی به بازار کشورمان خواهیم بود.

اکسپریا XZ2 از ماه آینده در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد که ورود آن به منطقه خاورمیانه چند هفته با تاخیر صورت خواهد گرفت. بنا به شرایط خاص کشورمان برای ورود گوشی های هوشمند به بازار ممکن است عرضه اکسپریا XZ2 در ایران اندکی دیرتر از سایر نقاط خاورمیانه باشد. طبق خبرهای رسمی، اکسپریا XZ2 از نیمه اردیبهشت پا به کشور ایران خواهد گذاشت که البته این اتفاق ممکن است چند روزی زودتر یا دیرتر هم رخ دهد.

با توجه به نوسانات قیمت ارز در کشور، هنوز قیمت قطعی این دستگاه در بازار ایران مشخص نیست. پس از تایید نهایی قیمت سایت تخصصی اکسپریا اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهد داد. ضمن اینکه اطلاعات قطعی در خصوص ورود یا عدم ورود اکسپریا XZ2 Compact به ایران نیز به زودی از همینجا در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.