untitled-2111

کسانی که با دنیایِ روت و رام هایِ شخصی سازی شده آشنایی دارند، حتماً سراغ رام هایِ مختلف رفته اند و حدأقل یکبار گوشی هوشمند اکسپریایِ خود را به رام شخصی سازی شده مجهز ساخته اند. دنیایِ متن باز اَندروید دست توسعه دهندگان را بسیار باز گذاشته است و از این رو توسعه دهندگان میتوانند با رام هایِ شخصی سازی شده خود به کُلی تجربه کاربری شما را تغییر دهند.

حتماً با اسم پکسوید تیم آشنا هستید، که چند وقت پیش هم تولد یک سالگی این تیم حرفه ای بود. پکسوید تیم تنها تیم توسعه دهنده سونی در ایران و یکی از حرفه ای ترین ها در سطح جهان میباشد، که به صورت اختصاصی زیر چتر سایت تخصصی اکسپریا فعالیت میکند و کارهایِ این تیم حرفه ای را میتواند در انجمن تخصصی اکسپریا دنبال کنید.

امروز تیم پکسوید برایِ کاربران خوب محصولات سونی سورپرایز ویژه ای دارد. مفتخریم که اعلام کنیم یکی از توسعه دهندگان پکسوید تیم موفق شده است رام کاملاً شخصی سازی شده ای را طراحی کند که محیط گوشی اکسپریا Z3 شما را به کُلی تغییر میدهد و آن را به رابط کاربری و امکانات گوشی هایِ اکسپریا X Compact و اکسپریا XZ سونی نزدیک میکند.

این رام که توسط یکی از توسعه دهندگان به نام ایرانی، پویا رضایی طراحی شده است، بر اساس آخرین نسخه از رام اَندروید 6.0.1 مارشمالویِ گوشی اکسپریا Z3 میباشد و به صورت کامل روت شده میباشد. این رام برایِ هر دو بوت لودر باز و بسته و برایِ هر دو نسخه تک سیم کارته و دوسیم کارته گوشی اکسپریا Z3 تهیه شده است.

هم اَکنون این رام شخصی سازی شده و کاملاً ایرانی در نسخه 5.1.0 به سر میبرد و برایِ مطالعه توضیحات بیشتر، امکانات و همچنین آموزش جامع نصب این رام بینظیر میتوانید از طریق لینک انتهایِ مطلب وارد موضوع اختصاصی این رام در انجمن تخصصی اکسپریا شوید.

مشاهده موضوع در انجمن