امروز قصد معرفی یکی از پوسته هایِ بسیار حرفه ای و بینظیر ساخته شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا را داریم. پوسته پیشِ رو که « Gold Pro » نام دارد، یکی از ساخته هایِ هومن رزاقی، عضو گروه پکسوتم میباشد. این پوسته از جزئیات گرافیکی بسیار زیادی بهره میبرد و به جرأت یکی از بینظیرترین پوسته هایِ ساخته شده برایِ گوشی هایِ اکسپریا میباشد.

این پوسته علاوه بر داشتن تصاویر پس زمینه اختصاصی برایِ صفحه خانگی و صفحه قفل، دارایِ کلیدهایِ ناوبری اختصاصی بسیار زیبا، دکمه برنامه هایِ اختصاصی، سوئیچ هایِ اختصاصی و آیکن پک بسیار شکیلی همگام با موضوع پوسته میباشد، که زیبایی آنرا دو چندان کرده است. همچنین این پوسته از ساعت آنالوگ اختصاصی بسیار جذابی برایِ صفحه قفل بهره میبرد، که تنها بر رویِ گوشی هایِ اکسپریا Z2 و بالاتر قابل اجراست.

این پوسته به لطف ماهان حمیدی عزیز ( سرپرست گروه پکسوتم ) دارایِ کیبورد اختصاصی و بسیار زیبایی برایِ گوشی هایِ با اَندروید 6.0 نیز میباشد، اما به دلیل پشتیبانی نشدن کیبورد اکسپریا به صورت رسمی در خانواده X، اعضایِ این خانواده نمیتوانند از کیبورد پوسته هایِ اکسپریا بهره ببرند.

البته لازم به ذکر است که با توجه به انتشار اَندروید 7.0 برایِ گوشی هایِ خانواده Z5 و گوشی اکسپریا +Z3 و با تست هایِ به عمل آمده، کیبورد شخصی سازی شده اکسپریا در اَندروید نوقایِ گوشی هایِ خانواده مذکور بدون مشکل تغییر می یابد و تنها کاربران گوشی هایِ خانواده X بر رویِ اَندروید نوقا از این ویژگی بی بهره خواهند بود.

در پایان ذکر این نکته نیز لازم است که این پوسته یکی از معدود پوسته هایی است که با اَندروید 7.0 نوقا سازگاری دارد، از این رو کاربران گوشی هایِ خانواده X، خانواده Z5 و گوشی اکسپریا +Z3 میتوانند این پوسته را به راحتی خریداری کرده و بر رویِ گوشی خود نصب نمایند. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که از اَندروید 4.4 و بالاتر بهره میبرند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد. نسخه حرفه ای این پوسته را میتوانید با قیمت بسیار ناچیزی از پلی استور اکسپریان خریداری کنید.

نکته: این محصول تنها تا ساعت 24 روز 30 بهمن ماه به قیمت 1.000 تومان فروخته خواهد شد و پس از آن با افزایش قیمت مواجه خواهد شد. پس بهتر است اگر قصد خرید این محصول را دارید، هر چه سریعتر اقدام کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور