یک هفته پس از رونمایی اکسپریا XZ2 در شهر بارسلون اسپانیا، این گوشی به ایران رسید. سونی موبایل ایران امروز در مراسمی که برای رسانه ها برگزار شد، از تمامی گوشی های معرفی شده در سال 2018 از جمله اکسپریا XZ2 رونمایی کرد. اکسپریا XZ2، اکسپریا XZ2 Compact، اکسپریا XA2 Ultra، اکسپریا XA2 و اکسپریا L2 همگی امروز در ایران معرفی شدند.

بدون تردید تمام نگاه ها به اکسپریا XZ2 است که لقب پرچمدار سال 2018 سونی را یدک میکشد. در این رویداد که امروز برگزار شد، سایت تخصصی اکسپریا به عنوان تنها رسانه اختصاصی در حوزه سونی نگاهی دقیق به اکسپریا XZ2 داشت تا به بسیاری از سوالات ناگفته کاربران پاسخ دهد.

ما در این رویداد سعی کردیم تا اولین بررسی را از این دستگاه به عمل آوریم. بررسی اولیه و کوتاه از اکسپریا XZ2 را در هفته جاری میتوانید از سایت تخصصی اکسپریا بخوانید و پس از آن در هفته های آینده، پس از ورود اکسپریا XZ2 به ایران نقد و بررسی جامع آن از سایت تخصصی اکسپریا به عمل خواهد آمد.

در این رویداد، ما تصاویری از اکسپریا XZ2 و برادر کوچکترش را به ثبت رساندیم که در ادامه برای شما قرار میدهیم. منتظر خبرهای جذابی از اکسپریا XZ2 در روزهای آینده باشید.