safirsho-1

گروه سونی موبایل با برگزاری مسابقۀ بزرگ اینستاگرامی #Safirsho ۵ سفیر برند انتخاب میکند. 5 نفر اول به عنوان سفیر سونی موبایل ۵ گوشی اکسپریا X جایزه میگیرند و به سفری هیجان انگیز خواهند رفت؛ و ۵ نفر دوم، اکسپریا X جایزه خواهند گرفت.

شرایط مسابقه بدین ترتیب است که علاقمندان می‌بایست به یکی از فروشگاه هایِ منتخب که برای این مسابقه تعیین شده مراجعه نموده، نشان X را از فروشنده دریافت کرده و عکسی خلاقانه همراه با نشان X بگیرند؛ عکس گرفته شده را با هشتگ « Safirsho » رویِ صفحه شخصی خود به اشتراک  بگذارند (لازم است که صفحه شخصی کاربر از حالت Private خارج شده باشد).

خانم مهسا نعمت و آقایان خدایار آهی و فرشید عسکری به عنوان هیأت داوران از بین تمامی عکس هایِ گرفته شده ۱۰ برندۀ کمپین بزرگ #safirsho را بر پایۀ میزان خلاقیت انتخاب می‌نمایند. هر یک از این پنج برنده به عنوان سفیر برند سونی موبایل یک عدد گوشی اکسپریا X نیز به عنوان جایزه دریافت کرده و درطی سفر، زیبایی هایِ کشور عزیزمان را با امکانات این گوشی ها و از زاویۀ دید Xperia X خود به تصویر خواهند کشید.

تصاویر شگفت‌ انگیز این سفرها که برندگان، با هوشمندترین دوربین تلفن هوشمند در جهان با فوکوس خودکار پیش‌بینی‌کننده، طی سفرهایشان گرفته اند، در صفحه اینستاگرام رسمی سونی موبایل « Sony Xperia Farsi » با ذکر نام عکاس به اشتراک گذاشته خواهد شد. مسابقۀ بزرگ #safirsho از تاریخ شنبه 20 شهریور آغاز میشود و در تاریخ 2 مهر به پایان میرسد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحۀ رسمی اینستاگرام سونی موبایل (SonyXperiaFarsi) مراجعه نموده و سوال‌ هایِ خود را زیر پست مربوط به مسابقه مطرح نمایید. فهرست فروشگاه‌هایِ منتخب برای این پروژه را این لینک بیابید و یا به بیوگرافی صفحه اینستاگرام مراجعه کنید.

safirsho-21