همانطور که در خبرهای قبلی مطلع شدید، سونی امروز به صورت رسمی از جدیدترین پرچمدار خود در خاورمیانه پرده برداشت. اکسپریا XZ Premium که ماه گذشته در کنگره جهانی موبایل رونمایی شده بود، امروز با حضور اصحاب رسانه از کشورهای مختلف خاورمیانه و آفریقا در دبی معرفی شد.

اکسپریا XZ Premium از پردازنده اسنپدراگون 835 قدرت میگیرد اما آن چیزی که این دستگاه را خاص میکند ویژگی های دوربین آن است. امکان ضبط ویدئو با سرعت 960 فریم بر ثانیه که برای اولین بار در یک گوشی هوشمند به کار گرفته شده از اکسپریا XZ Premium یک کمرافون بی نظیر ساخته است.

امروز در جریان مراسم معرفی اکسپریا XZ Premium در دبی این فرصت پدید آمد تا نگاهی نزدیک به این دستگاه در دو رنگ کروم و مشکی داشته باشیم. علاوه بر اکسپریا XZ Premium دو گوشی هوشمند دیگر از سونی به نام های اکسپریا XA1 و اکسپریا XA1 Ultra هم در این رویداد نمایش داده شدند که مجموعا تصاویر تمامی این سه دستگاه را در ادامه میتوانید به صورت اختصاصی از سایت اکسپریان تماشا کنید.

در آینده ای نزدیک سعی خواهیم کرد تا با فرصت بیشتری نقد و بررسی این گوشی هوشمند قدرتمند را انجام دهیم. اما در همین گام نخست نگاهی کوتاه و سریع به اکسپریا XZ Premium و ویژگی های طراحی آن داریم که از شما دعوت میکنیم این ویدئوی کوتاه را در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.