roflcon
هکرهای سونی پیکچرز، پیام جدیدی را همراه با انتشار اطلاعات محرمانه دیگری از این شرکت در GitHub منتشر کرده اند. موضوع این پیام بدین شرح است که اگر استودیوی فیلمسازی سونی پیکچرز، فیلم تروریستی مصاحبه که با موضوع ترور رهبر کره شمالی ساخته شده است را منتشر کند،عواقب سختی را در پیش رو خواهد داشت!

قبل از ماجرای هک شدن سونی پیکچرز،مقامات کره مکررا این درخواست را از سونی داشتند و حتی این شرکت را مورد انتقاد شدید قرار داده بودند البته هنوز سران کره شمالی مسوولیت این هک مجرمانه را بر عهده نگرفته اند و در پاسخ مصاحبه گران در رابطه با این موضوع،گفته اند: ما از این که چه کسی این کار را انجام داده بی اطلاعیم اما قطعا از این کار خوشحال خواهیم بود!
متن پیام جدید این گروه هکر به شرح زیر است:

ما تا کنون پیام و تقاضای خود را به تیم مدیریتی سونی رسانده ایم، اما آن ها از انجام آن خودداری کرده اند.به نظر می رسد شما فکر میکنید با پیدا کردن ما، همه چیز به خوبی تمام میشود و به همین دلیل واکنشی به خواسته های ما نشان نمیدهید. ما یکبار دیگر به شما هشدار می دهیم. اگر دوست دارید این موضوع خاتمه یابد به درخواست های ما توجه کنید و فورا انتشار فیلم تروریستی را متوقف کنید زیرا این فیلم باعث از بین رفتن صلح منطقه ای و درگیری خواهد شد.شما،سونی و FBI نمیتوانند ما را پیدا کنند،ما تماما حرفه ای هستیم.سرنوشت سونی وابسته به واکنش عاقلانه این شرکت خواهد بود!

با انتشار این درخواست،حتی اگر مدرکی هم دال بر دخالت کره شمالی در این حمله مجرمانه پیدا نشود میتوان کاملا حدس زد که در پشت پرده این هک چه کسانی دخالت دارد؟! نظر شما در این مورد چیست؟!