Sony_Xperia_E3_17
وقتی که صحبت از اندروید 6.0 مارشمالو میکنیم، همه گمان میکنند که تنها گوشی های گران قیمت و کاربران آنها هستند که شانس تجربه این نسخه را دارند. اما اینگونه نیست و همواره توسعه دهندگانی هستند که برای دیگر کاربران و گوشی های آنها نیز فکرهایی در سر دارند.

اکسپریا E3 یکی از اسمارت فون های ارزان قیمت سونی در سال گذشته بود که در زمینه توسعه غیر رسمی به خوبی قدم برداشت. سونی نیز در این راه کمک زیادی به توسعه دهندگان میکرد و سورس نسخه های جدید را برای استفاده در اختیار آنها قرار میداد.

حالا کاربران اکسپریا E3 میتوانند خوشحال باشند چرا که هم اکنون رام غیر رسمی اندروید 6.0 مارشمالو برای این گوشی در دسترس قرار دارد. توسعه دهندگان XDA موفق شدند برای اکسپریا E3، نسخه ای بتا از اندروید 6.0 را ارائه کنند که کاربران با استفاده از آن، حتی پیش از پرچمداران سونی شانس تجربه آخرین نسخه اندروید را داشته باشند.

این رام که طبیعتا پیش نیاز اصلی برای نصب آن، باز کردن بوت لودر است از لینک زیر در انجمن XDA قابل دانلود است. اگر شما به دنبال ماجراجویی هستید و قصد تجربه مارشمالو را بر روی گوشی اکسپریا E3 دارید میتوانید از لینک زیر این رام را دانلود و مطابق آموزش موجود در همان صفحه آن را نصب کنید. توجه داشته باشید که سایت تخصصی اکسپریا هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ناشی از نصب این رام بر عهده نخواهد گرفت.

دانلود رام اندروید 6.0 برای اکسپریا E3

DSC_1613 (1)