شکی نیست که سونی، در بین برندهای فعال در حوزه تکنولوژی، جزو محبوب ترین و برترین برندها در قاره آسیا است. با این حال محبوبیت برند سونی آنقدر زیاد است که این کمپانی ژاپنی را میتوانیم در تمامی حوزه ها، جزو برترین برندها تلقی کنیم.

کمپانی نیلسن و کمپین آسیا و اقیانوسیه، مثل سال های گذشته گزارشی از برترین برندهای فعال در قاره آسیا منتشر کردند که در آن نام سونی به عنوان یکی از 10 برند برتر این قاره دیده میشود. در این رده بندی سونی چهارمین برند برتر در قاره آسیا لقب گرفته است.

این رده بندی فقط به برندهای آسیایی محدود نمیشود، بلکه تمامی برندهای جهان را در قاره آسیا از نظر مشتریان مورد بررسی قرار داده است. این تحقیقات از مشتریان 14 کشور آسیایی نظیر کره جنوبی، استرالیا، هنگ کنگ، چین، هند، اندونزی و ویتنام به عمل آمده و از سال 2014 تا امروز، برترین برندهای قاره کهن را اعلام میکند.

در این رده بندی، سامسونگ، اپل و پاناسونیک در رتبه های اول تا سوم قرار دارند و پس از سونی نیز، نام هایی ال جی، گوگل، نایک و فیلیپس در بین 10 برند برتر دیده میشود. در این رده بندی نام شیائومی در رتبه 128 و هواوی نیز در رتبه 158 برترین برندهای آسیایی به چشم میخورد.

منبع: