یک هفته تا آغاز کنگره جهانی موبایل موسوم به MWC در سال 2017 زمان باقی مانده است. سونی به طور حتم در این رویداد حاضر خواهد بود و محصولاتی را به صورت رسمی نمایش خواهد داد. ولی این که چه محصولاتی از سونی در این رویداد معرفی میشوند هنوز به طور کامل مشخص نیست.

بر اساس اطلاعاتی که تا به این لحظه بدست آمده، معرفی یک محصول میان رده به عنوان جایگزین اکسپریا XA تقریبا قطعی به نظر میرسد. همچنین یک فبلت سلفی محور نیز در این رویداد شانس معرفی دارد. اما سونی رویداد امسال را پر سر و صداتر دنبال میکند.

احتمال معرفی محصولات دیگری در این نمایشگاه وجود دارد که بعضی از آنها شانس بالایی برای حضور در این نمایشگاه داشته و بعضی دیگر شانس کمی دارند تا هفته آینده معرفی شوند. معرفی یک پریمیوم جدید با صفحه نمایش 4K، نسل جدید ساعت هوشمند، تبلت جدید و … همگی به عنوان یک احتمال در نظر گرفته میشوند.

امروز اگر بخواهیم مثل یکشنبه ها یک نظرسنجی داشته باشیم، چه چیزی بهتر از اینکه تمایل شما را به محصولی که قرار است معرفی شود بدانیم. شما از معرفی چه محصولی در کنگره جهانی موبایل 2017 بیشتر استقبال میکنید؟ چند گزینه محتمل در نظرسنجی قرار گرفته اما اگر محصولی دیگر مدنظر دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

از معرفی چه محصولی در کنگره جهانی موبایل 2017 بیشتر استقبال میکنید؟

نتایج

Loading ... Loading ...