sony-slim-launch

با عرضه ی دو ساعت هوشمند، سونی وارد بازی ساعت های هوشمند نیز شد. نسل سوم ساعت های هوشمند سونی، اسمارت واچ 3 در نمایشگاه IFA امسال معرفی می شود. این ساعت شارژ شدن بی سیم را نیز پشتیبانی می کند. در حالی که سونی صحبتی از سیستم عامل این ساعت نکرده، به نظر می رسد آن ها هم چنان از اندروید برای این ساعت استفاده کنند. به هر حال شایعاتی به گوش می رسید که سونی دیگر از اندروید استفاده نکند اما به نظر می رسد با سیستم اندروید و رابط کاربری جدیدی روبرو بشویم.

 

هنوز اطلاعاتی از سخت افزار آن به دست ما نرسیده، اما طراحی این ساعت هوشمند بسیار شبیه به اسمارت واچ 2 خواهد بود. اسمارت واچ 2 به صورت مربع شکل می باشد ولی کیفیت صفحه نمایش نسبتا خوبی را دارا نمی باشد که نسخه جدید این ساعت این عیب بزرگ را برطرف کرده است.

 

یکی دیگر از ویژگی های این ساعت، استفاده کردن از آن بدون نیاز به داشتن گوشی اندرویدی می باشد. داشتن وای فای و قابل شارژ بودن آن بدون نیاز به سیم نیز از ویژگی های جذاب این اسمارت واچ است. این ویژگی ها همگی حدس و گمان هستند اما نمایشگاه IFA خوشبختانه به زودی شروع می شود و می توان گفت که این شایعات به حقیقت بپیوندند. نظر شما چیست؟