2

سونی بروزرسانی جدیدی را برای ساعت هوشمند خود اسمارت واچ2 منتشر کرد.این بروزرسانی ویژگی های جدید و جالبی را برای این ساعت به ارمغان می آورد.این آپدیت هم اکنون با شماره ساخت 1.0B.6.30/1.0A.411 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

3

یکی از ویژگی های جدید در این بروزرسانی،اضافه شدن چند چهره جدید برای ساعت است.در حال حاضر سونی این امکان را به شما میدهد که بین 3 چهره جدید در ساعت هوشمندتات سوایپ کنید و به دلخواه آن ها را تغییر دهید.

4

از ویژگی های دیگر اضافه شدنِ امکان سفارشی سازی نرم افزارهای دلخواه در هوم اسکرین اسمارت واچ2 سونی است. از این پس شما میتوانید از طریق تلفن هوشمندتان و با نرم افزار Smart Connect ،به راحتی برنامه های خود در هوم اسکرین ساعت را مدیریت کنید.به عنوان مثال میتوانید تعیین کنید که کدام برنامه ها در صفحه اول،دوم و یا سوم ساعت هوشمندتان به نمایش در آید.

5

در نهایت و با توجه به این که اسمارت واچ2 سونی از ویبره پرقدرتی بهره میبرد ویژگی جدیدی به نام ” Do not disturb “به معنای مزاحم نشوید در تنظیمات اضافه شده است که شما میتوانید آن را فعال یا غیر فعال کنید. فعال کردن این گزینه برای زمانی که شما در یک جلسه مهم کاری هستید،مفید خواهد بود.

واما یک باگ یا اشکال در این بروزرسانی گزارش شده است. کاربرانی که از ویژگی جدید یعنی سفارشی کردن چهره ساعت استفاده کرده اند،اعلام کرده اند که نمایش تاریخ بر روی صفحۀ ساعت به اشتباه نشان داده می شود.
بنابراین اگر شما چهره ساعتتان را با گزینه های جدید تغییر دهید،امکان دارد نمایش تاریخ را به درستی مشاهده نکنید. این اشکال قطعا با بروزرسانی بعدی رفع خواهد شد.