The-Sony-Smart-Bluetooth-Speaker-BSP60
بعد از عرضه اسپیکر هوشمند سونی BSP60 در بازار اروپا، در حال حاضر ایالت متحده آمریکا نیز از این سهم برخوردار شده است. البته BSP60 پیش از این در لیست عرضه فروشگاه رسمی سونی موبایل آمریکا برای فروش مستقیم قرار گرفته بود، اما اکنون برای خرید این محصول به ناچار باید به یک خرده فروش مراجعه کنید. قیمت در نظر گرفته شده برای فروش این محصول نیز به همراه لوازم جانبی 319 دلار در نظر گرفته شده است.

اما شاید عده ای از شما پیش خودتان بگویید که چرا برای خرید یک اسپیکر باید 319 دلار پرداخت کرد؟!
دلیلش بسیار واضح است، زیرا BSP60 یک اسپیکر معمولی و ساده نیست! شما میتوانید با این اسپیکر هوشمند صحبت کنید. تعجب نکنید، درواقع این اسپیکر هوشمند سونی قادر به دریافت فرمان های صوتی شما و اجرای آن است. پشتیبانی از این فرمان صوتی شامل زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی ، ایتالیایی، اسپانیایی، روسیه و ژاپنی است.

BSP60، همچنین پس از جفت شدن با گوشی هوشمند شما از طریق بلوتوث، میتواند به عنوان دستیار شما عمل کند. شما میتوانید از این اسپیکر به عنوان هندزفری و مکالمات صوتی نیز استفاده کنید. اجرای موزیک، تنظیم هشدار و پیش بینی وضعیت آب وهوا نیز از دیگر ویژگی های این محصول جذاب است.

در آخر یک خبر خوب برای شما کاربران عزیز داریم و آن هم بررسی تخصصی اسپیکر هوشمند سونی BSP60 توسط سایت تخصصی اکسپریاست که به زودی و در مطالب بعدی شاهد آن خواهید بود. پس اگر تمایل به بررسی موشکافانه این محصول دارید اخبار سایت مارا دنبال کنید.